Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez egy srác, ha a bnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy srác, ha a bnője azzal jön, hogy ki akar menni táncolni? Szóval ne menjek inkább?

Figyelt kérdés

nem akarom, hogy lenézzen, vagy komolytalanná váljon a kapcsolatunk. Csökkennék a szemében? még majdhogynem ismerkedési szakaszban vagyunk, az elején, de már a barátom.

25 N 31 Ffi


és jelentkeztem 50 hotelbe szobalánynak. egyetlen helyről kaptam választ, hogy nincs felvétel. Ezzel ellentétben, a bárok még vissza is hívnak.

Ha kimennék, ő is kijönne, ha találnék neki vmit.

csak nem merem ezt neki felhozni, mert ha csökkennék a szemében, nem ér annyit. inkább ő,mint a táncosdi.


2012. aug. 8. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
na azért nem mindegy hogy sztriptíztáncos vagy pincér
2012. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tapsolna örömében,az tuti.Vagy kimentek mindketten normális munkát végezni,vagy kimész egyedül,de nem mondod el az igazat:)Viszont ez se működik így,mert előbb-utóbb rájönne.Ha fontos neked,inkább ne hozd fel a témát.
2012. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írod,hogy még az elején vagytok a kapcsolatnak...,hát most necces lenne sztem!De alapból úgy kéne működni,hogy ha a bizalom megvan és felfogja,hogy neked ez CSAK munka semmi több akkor sztem nem venné a szívére,hogy kimennél táncikálni.Amúgy a táncoslányok ezért is választanak párjukként inkább szakmabelit vagy olyat aki az éjszakában dolgozik,mert így nincs vita.
2012. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elmondtam neki. mivel úgy vettem észre, hogy csak kihasznál így semmi veszteni valóm nincs.

így most ki van akadva azon, hogy miért nem akarok vele lefeküdni. hogy a táncolást bevállalom, őt meg nem(mert nem tudok olyannal lenni, aki úgy érzem kihasznál). szerinte ez ellentmondás. enyhén meg is van sértődve.

2012. aug. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!