Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíthet elfelejteni az exet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet elfelejteni az exet ha szexkapcsolatot létesítek mással?

Figyelt kérdés

Évek óta az ex miatt rágódom, nem engedtem közel magamhoz senkit.

viszont most megtetszett valaki, aki szintén hasonlóan van ahogy mesélte és felvetődött a szexkapcsolat lehetősége.

Ez segíthet túllenni a régin?

Jól éreznénk magunkat kötöttségek, érzelmek nélkül.

Van olyan, akinek segített ez?


2012. okt. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, h van olyan akinél segít, de van akiben csak jobban felkavarják az érzelmeket, mert összezavarodnak és rosszabb lesz.
2012. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval ez mind a kettőtöknek egy jó kibúvó, hogy ne kelljen felvállalni egy kapcsolatot, de azért próbálkozzatok egymással?

Próbáljátok ki!

Azt ne felejtsd el viszont, hogy egyszer úgyis eljön a pillanat, amikor tisztáznotok kell, hányadán álltok.

2012. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fura Yokomura ***** válasza:

Szerintem csak magadat csapnád be vele!

Én azt gondolom az ilyet magadban kell leharcolni.

Persze vannak olyanok akiknek megy ez a verzió is...

2012. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es, nem a felvállalás a probléma hanem a körülmények.

nagyon messze lakunk egymástól meg nem vagyunk szerelmesek, de vágy van.

tehát ezért gondoltunk erre

meg, minek vállaljunk fel valamit, ami igazából nem az

2012. okt. 28. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért problémázol ezen ennyit?

Találkoztok néha, dugtok egy (két, há) jót, aztán hazamentek és élitek tovább az életeteket.

Ha ez segít elfelejtetni veled az exed, akkor duplán jó, ha nem, akkor csak szex.

Mellesleg évekig rágódni egy exen inkább rögeszme, és emiatt elzárkózni hülyeség. Most legalább teszel egy lépést előre.

2012. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemtom én alkalmi kapcsolatokat kerestem miután szakítottam exemmel 5 hónapja. Jó is volt azzal a pár lánnyal miután összejöttek, de csak én éreztem magam szarabbul utána, mert annak örültem volna ha exemnek tudnék ekkora örömöket szerezni.
2012. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!