Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyi idő után lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi idő után lehet elfelejteni azt a férfit, aki iránt vonzódtok?

Figyelt kérdés
Ha belemegyek egy párkapcsolatba, az feledtetné? Vagy végig kísérne?
2012. okt. 14. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ!

De eleinte feledtetné! Szerintem.

2012. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem még mindig "kísért" a régi szerelem. Nem voltunk sokáig együtt, de azalatt a kevés idő alatt is nagyon megszerettem. :) A szakításunk után próbálkoztam újabb kapcsolatokkal, de egyik sem volt az igazi, nem voltam boldog. Vágytam vissza a régihez. 5 hónap elteltével kezdem azt érezni, hogy már nem hiányzik a volt párom. Szóval nem tudni, hogy ki mennyi idő után felejti el a régit. Elképzelhető, hogy lesz egy új kapcsolatod és hipp-hopp elfelejted a régi szerelmed. :)


19/L

2012. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amint jön valaki, akihez jobban vonzódsz, el fogod tudni felejteni.


24/N

2012. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, akkor fogod elfelejteni, ha találkozol egy még jóképűbb pasival.
2012. okt. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lifeishard ***** válasza:

Íme egy faszi véleménye:

Szerintem óvatosan vágj bele egy párkapcsolatba, ha van egy ilyen "kísértésed". Akkor menj bele a dologba, ha tényleg érdekel a másik és eléggé vonzódsz is hozzá, ne elsősorban azért, hogy elfelejtsd a pasit. Nem túl korrekt a "pároddal" szemben, és a kapcsolatodra sem tudsz úgy figyelni. Szóval ha ismerkedsz is ilyenkor, és képbe kerül egy új faszi, ne hitegesd, ne erőltess semmit, csak "sodródj az árral", helyesebben lassan, nyugodtan tempózz, hagyj teret az érzelmeknek, és ne hitegess. Ha olyan az új faszi, felejteni fogsz, ha nem, akkor sem sérül senki. Tapasztalat.

2012. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tényleg csak akkor érdemes belemenni kapcsolatba ha már valamennyire elfelejtetted, vagy ha egy másik illetőt nagyon vonzónak találsz. én hónapokig visszautasítottam minden közeledést, mert még egy egyszerű randi alatt is csak a másik járt a fejemben =/ ez meg így elég gáz. most 3 hónap telt el és pár napja érzem azt hogy jó, elég, ideje továbblépni.
2012. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!