Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdjem vele a a közeledés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdjem vele a a közeledést? Lenne értelme?

Figyelt kérdés
Anno , kb 1 éve udvaroltam egy lánynak..de nem sok sikerrel.. elutasított...azzal az érvvel h nem áll készen egy új kapcsolatra mert akkor szakított nem rég a barátjával. Nagyon jóba voltunk ez idő alatt ..de utána kerültem én barom ami mai napig bánkódom..csak köszöntünk és köszönünk mai napig de azóta nem beszéltünk egy mukkot sem...hogy mehetnék oda hozzá újra? milyen szöveggel? nem várom el h összejöjjünk de sajnálom h nem beszéltem vele azóta..
2012. okt. 24. 19:48
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
és ezt nem tudod neki igy előadni?
2012. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de csak sok hónap telt el mikor szó nélkül elmentünk egymás mellett és rossz érzés akár hogy is fáj..
2012. okt. 24. 19:58
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem lazán emnj oda hozza. Ö ugysem fog hzzad...aztan elkezdtek megint dumalni megtudod mi a palya vele es ha ugy latod kezdemenyezz...bar maganvelemeny olyan nincs hogy rosszkor talalkoztok..max kifogas volt h nem all keszen blabla
2012. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ez igaz ..de annyi fiúval beszél szal kitudja..amugy nem zavar..de ez a lekoptató szöveg kamu volt...
2012. okt. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!