Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van újra összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van újra összejönni ha nem megy a dolog?

Figyelt kérdés

2 és fél év után szakítás majd ismét együtt kb fél évig aztán megint szakítás majd megint újra és így tovább..

mennyi ideig lehet ez folytatni? aki csinált ilyet meddig bírta? ennek mi értelme?

ha nem bírod elviselni a másikat miért kell összejönni újra?


2012. okt. 23. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
aki ilyen az egyszerűen hülye
2012. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és a srác kezdeményez újra..

és ő is vetett többször véget e dolognak, majd újra..

2012. okt. 23. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megválaszoltad a saját kérdésed!"ha nem bírod elviselni a másikat miért kell összejönni újra?"

Így nem értem milyen válaszokat vársz!

2012. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez nem én vagyok hanem egy ismerősöm és megörülök tőle, mert ez megy ez az ide-oda

és kíváncsi voltam volt e valaki ilyen helyzetben és miért csinálta?

2012. okt. 23. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

felőlem az ismerőseim azzal,és annyiszor jönnek össze,amennyiszer csak akarnak

ne foglalkozz velük,ha idegesít

2012. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!