Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátom beszélget más lányokkal (véletlenül láttam meg). Rákérdeztem, hogy miket szokott velük beszélni, meg miért...

Azt mondta, hogy nem tudja, de semmi lényegeset, meg nem is tudja, hogy kik ők... Mondtam neki, hogy mutassa meg, de nem mutatta meg. Teljesen kiakadtam. És utána még ő volt megsértődve, hogy nem bízom benne, hogy csak engem szeret. Ti mit tennétek?

Jogos volt a kiakadásom? Nagyon szeretem, de folyton bennem van a félelem, hogy más lányért elhagy. :/


2012. okt. 28. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Üzenetben szokott velük beszélni.
2012. okt. 28. 22:24
 2/7 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten jogos, de ha tényleg csak a barátai azok a lányok, akkor nem szép dolog, hogy "megsértenéd a privát szféráját"
2012. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem normális és jogosan akadtál ki. Sajna ez a megsértődés tipikusan a legjobb védekezés a támadás módszer. Mindenképp nyitott szemmel járj.
2012. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy barátai, mert szokott mesélni a barátairól, de róluk nem...
2012. okt. 28. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten szerintem is jogos főleg ha titkolja és nem meri még csak megmutatni sem akkor gyanus is hogy nem csak szimpla hello szia hogy vagy ról van szó.. Másrészt meg meg kellene benne biznod amig nem látsz rá különösebb okot hogy ne tedd.. De ha ez többször is előfordul és már már mindennapos lesz hogy csajokkal dumálgat és nem meri megmutatni akkor szerintem nézz utána mi is az a nagy rejtegetni való
2012. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha titkolózik mindenképp jogos. Nekem is volt 1 pasim 6 hónapig voltam együtt. Én is beszélgettem srácokkal de ha kérte megmutattam. Amikor rájöttem, hogy csajokkal beszélget ( ő is azt állítótta h semleges dolgokról) nem akarta megmutatni mert hogy nem bízom benne, 1 hisztis pics@ vagyok stb. Aztán közöltem vele, hogy nem tudok benne bízni mert csalódtam már és úgy gondolom, hogy 1 párkapcsolatban nem szokás titkolózni amúgy sem. Nem lestem meg az üzenetit, de az lett a kapcsolat vége és az ő titokzatos beszélgetéseinek a vége (amiket én próbáltam úgy kezelni, hogy lesz@rom hátha én képzelődök) amikor elmentem egy 2 napos "nyaralásra" ahova ő nem akart jönni...miután hazaértem kiderült hogy az egyik "beszélgetős" partnerével ment el 1 fürdőbe kikapcsolódni. Álítólag nem történt semmi, de nem hittem neki. Kidobtam. Utána szépen összejött a csajjal...1 hónap után kidobta...összejött még 2 csajjal akikkel a neten dumált, majd mikor f@aszául kiélte magát 5 hónap után jött vissza könyörögni...én meg szépen az arcába röhögtem ...!
2012. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ne parázz! ha annyira kellene egy csaj is azokból neki akkor nem lennétek együtt! valószínü csak haveri társaság csak nem akarja hogy féltékeny legyél! kicsit próbáld az ö szemszögéböl is nézni!
2012. okt. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!