Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Volt már valaki hasonló helyzetben? /lent/

Figyelt kérdés
Nem akarom túl hosszúra nyújtani, a lényeget írom! Barátommal élek lassan 4 éve 20 éves vagyok, ő 27. Másfél éve küzdöm pánikbetegséggel (elvileg), de még nem biztos h az, de tuti h valami mentális betegség! Általában az van h nem kapok levegőt, légszomjam van. Kicsit úgy érzem h ő az oka mert szinte még gyerek voltam mikor össze jöttünk és teljesen úgy érzem h hiába vagyok felnőtt nő nem csinálhatom azt amit akarok mert ő teljesen elnyom/ megfojt, és lehet hogy így üzen a testem? Mivel a lelkem el van nyomva a testemen jön ki így. Lehet hülyeség nem tudom és azt se hogy mit csináljak mert amúgy úgy érzem h szeretem még. De annyira magához láncolt félek h mi lesz ha nem lesz mellettem! Volt már valaki ilyen helyzetben? Vagy valaki tudna tanácsot adni? Előre is köszi!

2012. okt. 28. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet emiatt, érdemes lenne elgondolkoznod rajta hogy hogyan tovább vagy min kéne változtatni.
2012. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen (betegséggel) küzdök más okokból de mindig probálom magam megnyugtatni .. , és mióta változtattam a helyzetemenami okozta már szinte elő sem jön! Tedd te is ezt, változtass!!! Ne hagyd magad elnyomni!
2012. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, hála égnek nem velem történt, de egy közeli ismerőssel. Ő járt dokinál vele. Azt javasolták neki, hogy vessen véget a korlátozó tényezőknek. Ő szakított a pasijával. (6 évig voltak együtt) Utána 2-3 hónapon belül enyhültek a tünetei, és egy idő után végleg meg is szűntek. Ma már normális élete van, egy normális srác mellett :)
2012. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, nekem is volt ilyen, pszichés eredetű.

csak nekem az volt, hogy mindig fel voltam fázva, a nőgyógyászok meg már látásból is megismertek, eredet, hogy soha nem bíztam a barátomban és én is úgy éreztem tőle függök. utána vége lett a kapcsolatnak és azon nyomban a betegségsorozatnak is. érdekes...

2012. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én kezelt pánikbeteg vagyok, egy és fél éve pszichiáterem van, és a tüneteid leírása alapján egyáltalán nem tudnám megmondani, hogy ez az lenne e, sokkal több apró részletre volna ehez szükség...ha komoyan internetről vársz tanácsot vadidegenektől, miért ne segíthetnék akár én is...írj emailt ha így gondolod, kocsmiklos@gmail.com
2012. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!