Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzek annélkül hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzek annélkül hogy nyomulós lennék?

Figyelt kérdés

van egy srác akibe teljessen belezúgtam, egyszer elmentünk sétálni jó volt, de egyre ritkábban kezdtünk beszélni legtöbbször én írtam rá azóta, de mindig olyan hülyén érzem magam, mintha a sors nem akarná hogy legyen köztünk valami vagy csak ennyire peches vagyok.. ugyvolt hogy elmegyünk koncertre én meg ink elmentem buliba de ő meg oda nem akart, utána mondta hogy találkozzunk suli után mire ő haza ment és nem is szólt h ne várjak ráá.. a legutóbbi buliba meg 10kor átmentünk egy másik buliba és utána kiderült hogy ő meg 10kor ment a buliba ..:(

nem merek nagyon ráírni se , meg nemtudja vagyis szerintem csak sejti hogy nekem tetszik, de ő meg olyan hogy ilyen szoknyapecér féle.. :( hogy jelezhetnék neki?


2012. okt. 30. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
"Szeretlek téged igen, gyere velem, van egy ötletem, holnapra kiheverem, kiheverem, kiheverem, ki.."
2012. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!