Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelezzek neki valahogy? :' ( (hosszú lesz de kérlek. )

Figyelt kérdés
Hétfőn elutaztam a barátomhoz(6 óra oda és 6 óra vissza),szerdán jöttem haza.3 hete jártunk de majdnem 3 hónapot udvarolt nekem előtte.Nagyjából rendben voltak a dolgok,az ottlétem előtt és alatt is jól megvoltunk.Azután,mikor hazajöttem és feljöttem msn-re,rámírt,hogy semmilyen ragaszkodást nem érzett a részemről,és hogy kb méteres távolságot tartottam tőle, ezért hagyjuk a kapcsolatot.De én ezt nem értem hiszen amióta csak elkezdett nekem udvarolni, minden egyes nap beszéltünk msn-en,vagy ha ott nem tudtunk akkor felhívott vagy sms-t írt,hétvégenként pedig találkoztunk.Nem szoktam nagyon kimutatni az érzéseimet de ő ezt eddig is tudta és azt mondta hogy megért...akkor most mi történhetett?:'( Már az udvarlásnál is feladhatta volna,kereshetett volna valaki könnyebbet...Én nagyon megszerettem őt most is sírva írok...Szerintetek írjak neki egy sms-t vagy valamit pl hogy "tudom hogy vége vagyhogy tudom hogy nem ez a valódi indok de akkoris hiányzol.."?Vagy hagyjam?Annyira hiányzik hogy kb megrepedek :S
2009. dec. 26. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Nagyon sajnállak, el tudom képzelni milyen lehet:(. A szörnyű tény szerintem, hogy addig járt veled, és udvarolt neked, amíg nem talált jobbat. Lehet közbe végig keresett melletted mást, csak nem tudtál róla. Ha ezt képes volt veled csinálni ne írj neki hozzá se szólj, ez már bukott dolog:( Nagyon sajnálom:(
2009. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég kényes kérdés..Lehet hogy neki nem jó ez a nagy táv.. mert azért 6 óra nem kevés :) abból majdnem olaszországba megyek autóval..Na de szerintem üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat hogy neked hiányzik és nem szeretnéd hogy vége legyen :)
2009. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
gondolkoztam azon h talán egy másik lány van a dolog mögött de amíg ottvoltam nem is kommunikált senkivel,előtte teljesen úgy viselkedett mint eddig tehát mintha nagyon megszeretett volna,de miután hazamentem meg egyből...:'( de azt sem tudom elhinni hogy ez valódi indok lenne hiszen nem is tartottam tőle méteres távolságot...:'(
2009. dec. 26. 20:08
 4/14 A kérdező kommentje:

20:08

igen 6 óra valóban sok de most azért volt ennyi mert otthon volt, amúgy egy tőlem 70km-re lévő városba jár suliba ami nincs messze (kb 1 óra), és legtöbbször ott van szal így nem nagy a táv...

2009. dec. 26. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
mindenképp érdemes próbálkoznod, de ezúttal próbáld meg neki is megmutatni, hogy mit is érzel iránta.
2009. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat de szeretnék még nagyon el vagyok keseredve...
2009. dec. 26. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Megkérdezhetem ,hogy hány éves vagy?

Amúgy... szerintem ez a fiútól kicsit szemtéség volt ,hogy ilyen jó nap után, felmész msn-re, és ráadásul msn-en szakít.. én mindig is azt mondtam h hűtlenség msn-en szakítani :S , akkor inkább mondta volna meg mikor együtt vagytok, tudom akkor sem lett volna könnyebb ...

nem akarlak még jobban elkeseríteni ..de visszatérve, lehet hogy kifogást talált ki, lányt talált, vagy a legrosszat eset h megunt ... az én párom is 3 hónapot várt rám, már felakarta adni, mert nem tudtam neki választ adni ... de megérte ... "AZ IGAZI SZERELEM MINDENT KIBÍR"!! (én is távkapcsolatban élek a párommal, én Debreceni vagyok, ő Miskolci, de nekünk azért kicsit könnyebb helyzetünk van..) ... Ez a fiú téged nem érdemelt meg!!Szerintem tedd túl magad rajta,TUDOM NEM KÖNNYŰ, és keress olyan barátot, aki megbecsül,és szeret teljes szívéből... remélem segítettem... FEL A fejjel!!

15/L

2009. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16:09-es vagyok ... bocsi hogy ilyen hosszú lett ... :$
2009. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
semmi baj, köszönöm.. amúgy 3 nap múlva leszek 18, szóval fantasztikusan összehozta ezt így Karácsonyra, a szülinapomra és szilveszterre...
2009. dec. 27. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, 18 éves lány. :(
2009. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!