Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok mást, csak Őt. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok mást, csak Őt. Van még egy srác aki nagyon aranyos, sokat beszélünk, néha többet mint mással. Jelezzek neki? Fogadjam el hogy ő talán ő enyhítheti a fájdalmaimat?

Figyelt kérdés

Akit szeretek mást szeret. Utálatos és nem fogadja a jeleimet. Nemrég mondtam el neki hogy nagyon szimpatikus, most megkérdezte hogy szerelmes vagyok-e belé?a válaszom az volt hogy igen, nagyon kedvelem.

Lassan 14 éves leszek. Megjegyezném hogy még sose volt párkapcsolatom és sose csókolóztam.

Annyira kétségbeesett vagyok.

Lány vagyok

Eléggé karcsú

Mások szerint csinos vagyok

magamba folyton az érzéseimet


2010. nov. 12. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nem gáz, hogy még nem jártál senkivel és nem csókolóztál...ha utálatos akkor meg sz.rd le és beszélgess inkább a másikkal
2010. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elöször is mindenképpen tisztázdd le magadban az érzéseidet. Adj magadnak időt, addig ismerdd meg jobban a másik srácot. Ha most összejönnél vele, akkor magadat is és őt is átverheted.

Én is voltam ilyen helyzetbe, elvesztettem mind két fiút. :(

2010. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

olyan összezavarodott vagyok, nem tudom kinek beszélhetnék erről.

Aki tetszik Patriknak hívják. a másik fiú Gergő

Gerivel viszonylag sok órán ülünk egy padban vagy egymás mellett

nem fogadja a jeleimet. próbálok minél többet érintkezni vele.

nem veszi észre

mindezek előtt már egyszer megpróbáltuk de a hülye nővére miatt nem jött össze, mindenkinek elmondta és nem bírtam a nyomást. kezdeményezzek?

2010. nov. 13. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mint fiú azt mondom hogy ne foglalkozz vele!Belém is volt ilyen idősen sok lány szerelmes és én sem foglalkoztam velük!Amikor 8.-os voltam az osztályomban 5 lány vallott nekem szerelmet és nekem is más tetszett.Túl fiatalok vagytok még!Ismerj meg több srácot és ne légy mindenkibe szerelmes aki egy kicsit kedvesebb hozzád,ha meg nem kedves hozzád akkor meg pláne!
2010. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
túl fiatalok? van olyan barátnőm aki már nem szűz... én meg még sose jártam senkivel... totál le vagyok maradva! :'(
2010. nov. 15. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!