Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amivel "bosszantani"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel "bosszantani" lehet az exeket? (többi lent)

Figyelt kérdés
A mai pasik (legalábbis akiket én ismerek) azt csinálják, hogy összegyűlnek, együtt vannak, hülyülnek és közben folyton kiírosgatnak valamit, meg képeket töltenek fel, hogy ők mennyire szabadok lettek a szakítás után. Most akkor Lányok, ti mivel szoktatok "visszavágni"? :D Hogy ők is érezzék azt amit mi? :) :D Mi az ami szerintetek a legjobban bosszantja olyankor a pasikat? Írjatok tapasztalatokat :)) Köszi előre !! 17/L
2012. okt. 30. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőj fel.
2012. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiakat azzal lehet legjobban felbosszantani, ha látják, hogy a volt barátnőjük boldog, sugárzik az életkedvtől, önbizalomtól duzzad és még jól is néz ki, akit megbámulnak más férfiak. Ekkor talán rájön, hogy mit veszített.


De ez attól is függ, hogy milyen friss a szakítás, illetve, hogy mennyire volt mély ez a kapcsolat.


Ez pedig, hogy vidám, "szabad érzést" keltő képeket posztolgatnak, csak a a saját gyengeségét, sértettségét, netán szomorúságát szeretné palástolni.

2012. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Illetve nagyon gyerekes másoknak a jót mutatni.

Szerintem.

2012. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szakítás igen friss. 3-an vagyunk barátnők és mind a hármónknak most ért véget a kapcsolatunk. Ami vicces az egészben, hogy egy társaság vagyunk a fiúkkal. 1 hetes a legrégebbi szakítás, a másik kettő pár napos.. Köszönöm a válaszod:) Egyetértek veled. Mi nem szeretnénk visszavágni vagy, hogy fogalmazzak. Csak ha olyat csinálnának nem árt tudnunk, mi az amitől ők lesznek készen..
2012. okt. 30. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiúknak az egóját és a hiúságukat lehet még célba venni, szerintem. :) Arra nagyon érzékenyek, ha látják, ha mások jobban teljesítenek náluk, vagy, ha éreztetik velük, hogy ők nem olyan jók ebben, vagy abban. Ismerned kell a gyenge pontjait és, ha esetleg megszívat, akkor ezzel vissza tudsz vágni.


Bár ahogy mondani szokták, ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel. Egy ilyen gyerekes szituban nem érdemes felvenni a kesztyűt. Sokszor, ha valaki másokon akar bosszút állni, az legtöbbször visszaüt, sajnos. Ez van.

2012. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha jól érzitek magatokat, és ha azt látják, hogy nem kattogtok rajta hanem továbbléptek az a legjobb, legelegánsabb válasz!

f/23

2012. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon gyerekes viselkedésre vallana ha ezt komolyan kérdezed, véleményem szerint azokban szokott felmerülni az ilyen kérdés akik még nincsenek túl a fiún,hisz zavar ha képet látsz róla tiszta sor hogy még érzel iránta , szerintem szerezd vissza minél hamarabb, mert még szereted, (párterapeuta vagyok)
2012. nov. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!