Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez? Szinte fájt amilyen gyorsan vert a szívem, pedig csak megölelt. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyunk együtt a barátommal. Nem vagyok belé szerelmes. Amikor a múltkor megölelt éreztem, hogy milyen gyorsan ver a szíve, erre az enyém is még jobban rákezdett, olyannyira, hogy a végén már el kellett engednem. Szerintem ő is érezte, mert úgy vette a levegőt, mint aki körülfutotta a földet. Mi volt ez?

2012. okt. 30. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
nem VAGYOK belé szerelmes---> nem VOLTAM belé szerelmes (eddig) :)
2012. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nekem van egy fiú, akit nem ismerek de ha rám néz akár vagy csak mellettem megy el ugyanez az érzés fog el, valószínűleg szerelmes vagy belé:D
2012. okt. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy csodas erzes es orulj neki amig ilyened van :) szerelmes lettel ;)
2012. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan, de nem érzem magamat annak. Lehet, hogy valami baj van velem... Amikor elkezdek valamit érezni iránta mindig felhoz valamit amin tudunk vitatkozni, és ezzel annyira eltaszít magától, hogy megszűnik ez az érzés. Ha nem oldjuk meg veszett ügy. :(
2012. nov. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!