Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt helyzetet?

Figyelt kérdés

Az a srác, akivel most ismerkedek, napi kapcsolatban áll azzal a lánnyal, akibe korábban szerelmes volt (nem volt esélye a lánynál). Szóval kb naponta "beszélnek" facebook-on, meg kb hetente egyszer van azzal a társasággal közös programja (ezekre megyek én is).

Mit gondoltok, összejöjjek így vele, van értelme? Túl tud így lenni azon a lányom valaha is?

Mondjuk én úgy érzem, hogy én kellek neki, nagyon sokat megtesz értem, minden egyes kis apróságra figyel, szóval ha nem lenne ez a lány, biztos lennék benne, hogy belém szeretett.


2012. okt. 30. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezd meg magadnak, legyél jobb nála mint a másik. Hajrá
2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No ezt mi honnan tudjuk? Te ismered :) Mindkét verzióra van esély.
2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha a lány csak bolondítja és ő bedöl neki nem érdemel meg téged
2012. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De szóba hozzam ezt? Vagy csak bízzam az időre a dolgot? vagy felesleges egyáltalán esélyt adnom neki...

Amúgy beszéltünk már erről, azt mondta, hogy amikor megismert, akkor egyből tetszettem neki, de még a másik lányt akarta, de aztán sokszor találkoztunk (nem randi, csak barátilag) és rájött, hogy sokkal jobban szeret velem lenni és már nem kell neki az a lány, hanem engem akar.

Elhinnétek?

2012. okt. 30. 21:38
 5/5 anonim válasza:
Egy ilyen plátói szerelem soha nem lesz olyan "igazi" mint egy beteljesedett szerelem! Ha azt mondja hogy téged választ mert rájött hogy jobban érzi magát veled stb. stb. csak te tudod ill. érzed hogy tényleg így érzi-e, de semmiképp ne hallgasd el előtte hogy ilyesmire is gondolsz, tehát mindent beszélj meg vele és biztosan meg fog győzni valahogy arról hogy szeret......ha tényleg szeret!
2012. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!