Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változtak meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtak meg ilyen hamar az érzéseim iránta?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már pár hete ismerkedek neten. Egyik barátom ajánlotta be szóval tudok róla pár dolgot de élőben még nem találkoztunk.

Az elején még bizalmatlan voltam vele (a rosszabb pletykák miatt) de rájöttem hogy egy nagyon aranyos csaj. Sokat beszélgetünk, délutántól sokszor hajnalig is akár mindenféle hülye témákról, vannak egyedi/közös szavaink is. Napokig csak rá gondoltam, vele aludtam/keltem, tervezgettem hogy hova hinném el, előre csodássá varázsolta a napjaimat. Ő mondta is már az elején hogy ejtsünk meg egy találkát és mostanság lenne rá időm-időnk. De nálam valahogy elmúlt a "varázs" hirtelen, nem tudom miért. Napközben gondolok arra, hogy este miről beszélgethetnénk de amikor odaülök a géphez szinte nem is érdekel hogy rám ír-e, elérhető-e. Megemlítettem hogy mostanság jó lenne az a találkozó (hátha a személyes kapcsolat újra ébreszti azt a bohókás lángot), és megbeszéltük hogy melyik nap lenne jó és melyik nem, de nem fixáltunk le semmit, és hamar témát is váltott, mintha őt már nem érdekelné, pedig nem vettem észre hogy irántam kevéssé érdeklődne csak ő is mintha passzívabb lenne (pedig az elején ő hozta fel hogy találkozzunk csak akkor még nekem nem volt rá lehetőségem :/ ).


Mitől lehet ez a részemről, és hányadán állhatunk?

19F



2012. okt. 30. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem ez csak azért lehet mert még nem találkoztatok élőben :) találkozzatok minél hamarabb, és akkor újra ott lehet az a szikra, ami így a netes kommunikáció miatt nem is tarthatott sokáig :) vagy lehet h a lány elutasítóbbnak tűnő viselkedése miatt reagálsz védekező mechanizmusként :) de sztem te mint fiú monjd egy időpontot, és helyet, és hogy szívesen megismernéd végre élőben is :) aztán hajrá :))
2012. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy találkozás nem árthat. :)
2012. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!