Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változtak meg az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtak meg az érzéseim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 3 hónapja vagyunk 1ütt, az elején minden jól ment, 2 hónap után le is feküdtünk(igaz ő már nagyon akarta, én még nem annyira, de aztán mégis megtettem), nagyon jó volt! Azóta mág párszor lefeküdtünk, jó volt mindig! Csak az a baj h azóta inkább csak náluk vagy nálam vagyunk, szal nem igényli h menjünk moziba, ide-oda...inkább marad az "ágy".Azt mondja állandóan h nagyon kíván, és imád! És szex közben mindig mondogatja h imádlak! imádlak!Reggl meg amikor felébredtem és ránéztem, azt mondta h szeretlek kicsim! Ez nem olyan, mintha csak AZ érdekelné?..mert jóformán más programunk nincs..ezenkívül a suliba vagyunk együtt! Mindig mondja h szeret..csak velem akar lenni! És tegnap mondta h nagyon aggódik, h mi lesz ha majd elhagyom vki másért!! Én úgy érzem h már nem szeretem annyira, ez már csak olyan kötődés..vagy "szeretetféle", de nem igazi szerelem! Már nincs meg az a bizsergés:( És nem is kívánom a barátomat:( Ellennék szex nélkül is. Egyszerűen zavar ha fogdos..és észrevettem h én már őt meg se csókolom magamtól! Mit tehetek? H lehet visszahozni a szerelmet? Amúgy a fiú nagyon figyelmes, kedves,mindent megtesz értem...tudom h ilyen pasit lehet többet nem találok, ezért nem akarom elveszíteni.Csak ez "zavar" h állandóan szexelni akar( AMÚGY ELSŐK VOLTUNK EGYMÁSNAK és 18 évesek vagyunk)...segytsetek:(
2009. ápr. 25. 12:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
segítsetek* amúgy szedek fogamzásgátlót, lehet attól nem kívánom a szexet? :O vagyis a szexet kívánom, csak nem a barátommal:(
2009. ápr. 25. 12:56
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyelj... az elég durva szerintem hogy 3 hónap alatt kiszerettél a barátodból... ez nem valami hosszú kapcsolat...

de ha nem szereted akkor nem is fogod tudni visszahozni a szerelmet... nem tudom mért baj az hogy mindig ketten vagytok.. én nagyon szeretek a barátommal kettesben lenni... persze az is jo ha néha-néha kimozdultok..

de egyáltalán nem értelek.. 18 évesen elég gyerekes felfogásod van szerintem...mért gondolod azt h nem szeret és h csak AZT akarja ?

hisz leirtad hogy állanóan mondja neked h mennyire imád meg szeret... meg nem akarja h elhagyd őt más miatt.. nem értelek... nekem is mindig mondja a barátom... és mért mondja ? azért mert szerelmes belém ... nem értem a felfogásod komolyan.. az jobb lenne ha soha nem mondaná h szeret és nem éreztetné ? mert ugy látszik neked semmi se elég jó :S

1 hónapja éltek szexuális életet és nem kivánod a barátodat ?

mi 1 éve csináljuk a barátommal és még mindig nagyon kivánom öt és ö is engem és mindez azért van mert szeretjük egymást... de ebböl látszik h te nem szereted a barátod... mielöbb lépj ki ebböl a kapcsolatbol mert csak nagyobb fájdalmat okozol a barátodnak ha vele maradsz és hülyited...

2009. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha a fogamzásgátlótól lenne, akkor egyáltalán nem kívánnád. nekem is csökkent tőle a libidóm, most 4 hónap után kezd helyreállni, persze a barátom hatására.

amúgy mi is ugyanígy vagyunk mint ti, 3 hónapja járunk, 2 hónap után feküdtünk le és gyakran csak otthon vagyunk kettesben, nem nagyon járogatunk el. mégis csodás vele és egyre jobban élvezem vele a szexet. szóval nálatok inkább a vonzalommal és a szerelem hiányával lehet a baj. ha már 3 hónap után unod ezt a dolgot, később se lesz jobb...

2009. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!


Már kicsit "vénebb" (27) vagyok , mint Te, de tökéletesen megértelek. Az én életemben is volt ilyen srác; állandóan "imádlak" "szeretlek" kifejezésekkel bombázott. Oké , én akkor nem feküdtem le vele, de azért sem mert kicsit unalmas volt, hogy beszélgettünk , és közben 20szor elmondta, hogy mennyire szeret, és mennyire nem akar elveszíteni. Mindamellett- és ezért írom , hogy hasonló a sztori- sose mentünk el sehova. Max. 1 mozi, és "ingyen" séta , de nem több. Szakítottam vele, mert már nem bírtam ezt a nagy "semmit" .Aztán később rájöttem egy párkapcsi nem a szexen alapul csak ; igen is, menjünk el ide-oda , amoda és érezzük jól "egymást" , akkor 5ször jobban elhiszem , hogy mennyire szeret valaki.Hiszen közös élményeink vannak , van miről beszélgetni ; hülyéskedhetünk szabadon....

A másik. A fogitabi nem rontja a szexuális kedvet ám :)

Két lehetőség van: 1. leülsz vele és őszintén elmondod az aggályaidat 2. Ha erre nincs antennája , akkor bizony Le is út-fel is út. (egyébként még rengeteg kedves , figyelmes fiú van az egész országban...)

2009. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
sztem a szerelmet nem lehet eroltetni es visszahozni.es ha nem erzel semmit a baratod irantha es mar kihult annak elobb utobb ugyis vege lessz es jobb tulesni a szakitason,mert minel tobabb huzod annal fjdalmassabb lesz a baratodnak a szakitas(ha o telleg szeret)
2009. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azért 20x nem mondja h szeret..csak szex közben, meg napi 1-2X ennek örülök is, csak az a része zavar h ő elvan itthon is! amúgy van kocsija, és haza szokott hozni minden nap, meg volt náluk buli, oda is hívott! nálunk is volt buli eljött! most is van vmi buli, oda is hívott, de nem mehettem! amúgy előtte voltunk moziba párszor, de ez nekem kevés! mostmá csak a szex a téma! de nem ez a fontos egy kapcsolatba sztem!!!!!!! lehet csak a testem szereti:o és a farka irányítja?:S már a kapcsolat elejétől nagyon szerette volna a szexet! igaz várt rám 2 hóapot, mert én még nem akartam! féltem az elsőtől!
2009. ápr. 25. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:

13.20 vagyok. Az elmenni ide, oda nem feltétlenül bulizást jelent ám!!! :) a mai fiatalok nem szeretnek pl. kirándulni autóval , gyalog .., elmenni valami szép helyre stb.?:)

2 hónap várakozási idő meg szép a lovag úrtól, de szerintem a hormonok ilyenkor jobban hajtják, mert lehetett volna több is egy picit... Ez van.

2009. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom! az utolsó mondatot nem egészen értem:/ sorry leírod h gondoltad pontosan?
2009. ápr. 25. 14:11
 9/11 anonim ***** válasza:

13:50es vok , remélem nekem szólt a kérdés :D

Relatív , tudom , hogy két fiatal mikor fekszik le először egymással. Persze hogy nem fél évre gondolok itt, hogy az az ideális, de lehetett volna 3-4 hónap; vagy legalább addig is "cirpelhetet"2 volna a füledbe és elvihetett volna 1-2 helyre. Csak ez se "divat" manapság, az ún. udvarlás.Meg az is igaz, hogy ahogy az idő változik, a fiatalok is változnak...csak azért a nő (lány) , mindig nő (lány) marad és vannak "magasabb szintű" elvárásai , érzelmei. Ez szokott lenni mindig ezeknek a dolgoknak a mozgatórugója.

2009. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"ciripelhetett" , azt akartam pötyögni; csak már gyorsan írtam...
2009. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!