Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye egy helyzet! Fiatal nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura Yokomura kérdése:

Hülye egy helyzet! Fiatal nők véleményetek?

Figyelt kérdés

3 éve nincs barátnőm, elég rosszul viseltem az elején és nem mondom, hogy már megszoktam az egydüllétet, mert ezt nem lehet megszokni, de olyasvalakit szeretnék már, akitöl esetleg babát is szivesen vállalnék!

Ez úgymond szűkiti a szóbajöhető nők körét és kicsit aggaszt a dolog!

Magával a meghódítással nem lenne gondom, inkább a kit hódítsak meg ami érdekes! Vannak olyan fiatal nők (22-30) akik kinőttek már a minden hétvégén bulizzunk dologból és vállalnának már családot?


Ez csak kérdés, természetesen nem ajánlatokat várok, mindössze érdekel vannak-e ilyen nők.


2012. okt. 31. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát biztosan vannak, de jól teszed h nem itt keresed!!!
2012. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ui.: igazság szerint sokat melózok (szeretem is), néha eljárok kikapcsolódni is és jólenne családot alapítani :)
2012. okt. 31. 00:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Hmm. Én 23 éves vagyok, és pont ma reggel gondolkoztam, hogy egy 5-6-7 évig még biztosan nem akarok gyereket. Egyszerűen nem hiányzik az életembe....

Pedig nagyon család centrikus vagyok, és stabil párkapcsolatra vágyom. Remélem a mostani az lesz.. :)

2012. okt. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhet még! :)
2012. okt. 31. 01:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is tévedésben élsz, mint itt sokan mások. A hétvége arra való (azon felül, hogy takarít, most az ember), hogy szórakozzon. Lehet tartalmasan is szórakozni. Szerencsés esetben az ember ebből sosem nő ki.


36/F

2012. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Ez most nem értem mire és kinek írtad :)

2012. nov. 1. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
"Vannak olyan fiatal nők (22-30) akik kinőttek már a minden hétvégén bulizzunk dologból és vállalnának már családot? "
2012. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja!

Sok olyan csajt ismerek akik minden hétvégén buliznak (iszogatnak, diszkó, stb).

De a kikapcsolódás/szórakozás és a bulizós élet között számomra sok különbség van!

Az elözőbe sorolom a mozit, kirándulást, hobbi sportolást, stb...

A másodikba a diszkót, szeszesitalt, stb...

2012. nov. 2. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!