Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nehéz helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nehéz helyzet, szülő bajok. (picit hosszú)

Figyelt kérdés

1 és fél éve vagyunk együtt a párommal, és körülbelül fél éve kezdődött, hogy az anyja állandóan hazudik neki. Olyan is volt, hogy ott voltam náluk, és a szemébe hazudott. Nem is érdekelte, hogy ott vagyok, és majd mit fogok gondolni.


Állandóan azzal van, hogy menjen dolgozni, és adja oda neki a pénzt. Amikor a sulijával gyakorlaton volt, az anyja az összes pénzét elvette. Igaz, akkor még nem volt barátnője, és nem "kellett neki" úgymond a pénz.


A húgát állandóan pénzelik, mindent megvesznek neki, a barátomnak egy éve 1 pár zoknit nem vettek. Ha kér otthon 500 Ft-ot, egyből lehurrogja az apja, hogy "már megint a pénz kell neki", holott nem szokott pénzt kérni. ( Le merem fogadni, hogy az apjának is hazudik az anyja, hogy tömik pénzel a barátom, és azért nincs pénz otthon)


Rossz ezt kimondani, de pénzéhes az anyja. Fizetés után már egy héttel megy kölcsön kérni, mert nincs. Pedig nem keres rosszul a család, összességében havi (durván) 250ezer Ft-ból élnek.


Van egy olyan érzésem, hogy ez amiatt van, hogy a párom nem szereti a húga barátját. Sajnos ő olyan, hogy 20 évesen úgy viselkedik, mint egy 13éves. Vihog mindenen, neki ez az élet, a poén, és ez sajnos a húgának tetszik is.


Sokszor vitáztak már ezen, megbeszélték, de nem változott semmi.



Sajnos már odáig fajult a dolog, hogy úgy érzem, engem nem is szeretnek ott, csak azt a bájgúnárt (a húga barátját), és negyed éve szinte a lábam be sem tettem oda, mindig ő van itt, mert szinte ő sem szeret otthon lenni.


Már a karácsonyt sincs kedvem ott tölteni, pedig "illene" elmenni.


Sokszor gondolkodom, hogy elhagyom a barátom emiatt,de mindig rájövök, hogy nem tudom, mert nagyon szeretem.


Munkája sajnos egyenlőre nincs.


Mit tegyek ilyen helyzetben? Gondolkoztunk az összeköltözésen, de amíg nincs munkánk (én tanulok szombatonként), addig nem kivitelezhető..


Én 19N ő 20F



2012. okt. 17. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit tehetsz vele az, hogy elhagyod, és ezzel totál a ,,keselyűk karmai" közé taszítod. (És ezzel most nem a te válladra akarom tenni a felelősség terhét.) És igenis menj a közös karácsonyra! Ha a szeretet ünnepén is ilyen tahók, akkor te csak mosolyogj rájuk őszintén... ebből tudni fogják, hogy nem nyerhetnek!

Hajrá:)

2012. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, hogy ne adjam fel, de egyszerűen már a párom is nehezen viseli őket. Nem lesz ebben változás, mert a huga is egyre idősebb, egyre több pénz kell majd neki.


Nem tudom mi legyen. Nem akarom emiatt elhagyni, de jó lenne néha ott is lenni náluk.

2012. okt. 17. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ha csak azért hagyod el, mert ,,nem tudtok nála lenni" , akkor ez nem is igazi szerelem...
2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

FÉlreértettél. Nem ezért hagynám el. Csak tudod rossz érzés, hogy az én szüleim őt szeretik, bátyáim is kedvelik, semmi bajuk vele, elmegyünk közösen bulizni, addig az ő szülei mintha nem szeretnének, teljesen máshogy viselkednek mint az elején. Ráadásul a húga barátja gyerekes, idióta, úgy mond csak enni, aludni és fürdeni jár oda, őt imádják.

SOha egy rossz szót nem mondtam rájuk, nem is gondoltam rosszat soha.

2012. okt. 17. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értelek... most szereted, vagy nem? Mert ha igen, akkor ő számít, a családra meg, ha ilyen tahók, akkor fosni kell magasról.
2012. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szeretem, persze hogy szeretem, csak annyi a baj, hogy az elején minden "összejövetelen" ott voltunk, minden bulikor elmentünk hozzájuk, ha vendégek voltak akkor is.


Ő mindig itt van nálunk ha van valami.


De igazad van, le kéne sz@rni a családot, de én tisztelem őket annyira, hogy ne bántsam őket.

2012. okt. 17. 20:00
 7/10 anonim ***** válasza:

És mondtam én, hogy állíts be hozzájuk egy baltával, és darabold fel őket rituálisan, miközben a favágók dalát énekeled?

Nem kell bunkónak lenni ahhoz, hogy tudd őket negligálni.

2012. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtál ilyet, de szerintem már az, hogy néhány hónapja nem mentem, elég ahhoz, hogy lesz@rjam őket.
2012. okt. 17. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor itt a problémád kulcsa.

Az ülést berekesztemXD

2012. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mintha csak az én életemet mesélted volna el!csak nálunk még egy gyerköc is van! Mi szétmentünk és ez mind az anyja végett volt! 300.000 keresett a párom és soha nem volt pénzünk mi eggyütt laktunk de az én szüleimnél! Haza nem adott semmit mert nem tudott az anyja lenyúlta tőle a pénzt! És döntés elé állítottam h a családja v az anyja! Nekem azt mondta h többet nem ad neki 1ftot sem! Ami ugye nem igy lett még egy 2m hitelt is felvetetett vele a drága anyuci!
2012. okt. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!