Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok nekem pár szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem pár szexuális tartalmú sms szöveget fiúknak szólót?

Figyelt kérdés
Nem forog ma valahogy az agyam!
2009. aug. 11. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem
2009. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rendes vagy, köszi!

:(

2009. aug. 11. 09:18
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Én még nem írtam de ilyeneket tehetsz bele: Itt várlak az ágyadon meztelenűl.

Ilyeneket...

2009. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudok, de az a legjobb amit kitalálsz, ha ma nem fog az agyad majd holnap fog fogni.
2009. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 11. 09:54
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
"Szia édesem......................szeretném ha öszekukiznád a szám.............szeva"
2009. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Na ezért nem írtam,ezek inkább szánalmasak mint izgatóak,ha fel akarod izgatni kapd le magad valami szexi ruhában,vagy fehérneműben és küld el mms ben egy várlak,vagy kívánlak szócskával.első voltam.
2009. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi 1. :D
2009. aug. 11. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem aki azt gondolja sms-el nem lehet izgatni. Dehogynem. A szexuális feszültség lényege épp a tiltott gyümölcs, amikor van valami akadály köztetek. Például áthajolsz a párodhoz egy tömött étterem közepén és a fülébe suttogod mit tennél vele, persze akkor ha nem lenne itt akkora tömeg. Tehát a szexuális feszültségkeltéshez kell egy akadály egy fal, de mindig olyan amit a párod le tud győzni. SMSben ez természetesen adódik a távolság ami köztetek van.


Több stílusból is válogathatsz. Keretezz, csinálj szerepjátékot. Legyél te a domina, vagy az ártatlan kislány, aki nem is tudja mit akar csinálni, azt használd ami hozzád közelebb áll.


A férfiak többsége vizuális típus, tehát csinálj egy rövid leírást.


Példa1 (domináns alfa hölgy szerep): Ha itt lennél velem most leszaggatnám rólad a ruháidat, a falhoz szorítva addig csókolnám a tested amíg olyan mereven áll neked, mint még soha. Amikor már úgy érzed nem bírod tovább a "kínzást" akkor elindulok lefele, és rávetem magam arra ami már percek óta kikívánkozik a ruhádból. Kár hogy nem vagy itt egészen benedvesedtem...

(Háttér: majdnem minden pasi szereti ha a barátnője legalább néha domináns vele a szexben, és itt nem feltétlen a korbácsra gondolok, csak hogy kezdeményez, érződik rajta hogy ő akarja itt és most. Valamint nem írsz le mindent, picit misztikus, sugall, továbbgondolkodtat.)


Példa2 (ártatlan kislány álca): Valahogy egész nap olyan furcsán érzem magam, hiányzik valami belőlem. Az orvosom azt mondta x centi (itt leírod a méretét, esetleg kinézetét), és megmutatta hova kell felhelyezni. Nem tudsz esetleg alkalmas szerszámot a dologra? Valamiért egyre nedvesebb leszek, kéne már valaki aki végre KEMÉNYEN felvilágosít...

(Fun, no comment ;))


Igazából csak a fantáziád szab határt, légy kreatív.


22/F

2009. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi utolsó! :D

remek :)

2009. aug. 11. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!