Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok nekem pár szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem pár szexuális tartalmú sms szöveget fiúknak szólót?

Figyelt kérdés
Nem forog ma valahogy az agyam!
2009. aug. 11. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Már csak egy kérdésem van: ha a kérdező úgy gondolja remek a válaszom, akkor mégis ki az aki lepontoz 64%-ra? Ezt nem tudom megérteni, ha valaki szerint nem jó amit írtam, legalább vállalja fel az álláspontját és írjon kommentet. Csak úgy lehúzni nagyon könnyű, gyerünk írj konstruktív kritikát, jól bírom.


Mellesleg egy ilyen dologra amire nincs objektív válasz, érzésem szerint csak a kérdező véleménye számít, ő úgy érzi a válaszom kielégítette kíváncsiságát, akkor mégis egy abszolút szubjektív dolgot milyen alapon pontoz le valaki? Ha neki is van kérdése és arra nem válaszoltam, akkor tegye fel és ott is megpróbálok értelmes gondolatot megfogalmazni. De így ilyen formában maximum csak arra tudok gondolni, hogy valaki csak rosszindulatú. Nem tudom miért kell...


(Elég rég vagyok az oldalon, és mindig korrekt válaszokat adok, mégis minden hónapban van aki lepontoz, egyet nem értését pedig nem képes írásban megfogalmazni.)

2009. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van! nekem megfelelt a válaszod, segítettél is! én sem értem, hogy miért kell lepontozni, de aki ezt tette csak a szegénységi bizonyítványát mutatta be!
2009. aug. 12. 12:53
 13/13 anonim válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó, egyet el is küldtem ezek közül. Fantáziám van, csak abból levél lesz, nem sms. Ezért jók az ilyen ötletek. És szerintem is izgató, ez is egy előjáték. Főleg idősebb korban, kicsit vissza hozza a kamasz éveket. A lepontozásokat én sem értem. De nem is foglalkozok velük már.

28 éves két gyerekes anyuka.

2011. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!