Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szállhatnék ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szállhatnék ki ebből a 'kapcsolatból'?

Figyelt kérdés

Nyolcosztályos gimnáziumba járok, és nyolcadik végén összejöttem egy osztálytársammal. Három és fél éve együtt vagyunk, de több, mint tízszer dobott ki szinte minden ok nélkül. Mindig úgy adta elő a szakításokat, hogy ő már nem szeret engem, hagyjuk egymást békén. Rá két hétre öngyilkossággal fenyegetőzött és sírva könyörgött, hogy fogadjam vissza, mert nagyon megbánta és soha többet nem fog ilyet tenni.

Az első két év felhőtlenül telt, nagy volt a szerelem és a rózsaszín köd. Aztán elkezdtem megismerni a 'sötét oldalát'... Komolytalan, önző és gyerekes. Azt hiszi, hogy ő megtilthat nekem dolgokat, közben ő bármit megtehet. Féltékeny a legjobb fiú barátaimra. Zavarta, hogy sokat kell tanulnom és közölte velem, hogy ha az én terveim megvalósítására rámegy a kapcsolatunk, akkor ő egyáltalán nem fog támogatni. Sorolhatnám... szívem-lelkem kitettem a kapcsolatunkért, de körülbelül 4 hónapja besokalltam én is. Nyár óta nem volt se egy jó beszélgetés, se egy közös program, se szex... SEMMI!

Ráadásul közben körülbelül két hónapja igencsak összemelegedtem egy másik sráccal, akit tél óta ismerek. Párszor buliztunk együtt, és az egyik buli után megkeresett, hogy szeretne velem találkozni. Belementem, és egyáltalán nem bántam meg, hogy hagytam végre valakinek, hogy kicsit jobban összeismerkedjünk. Talán miatta érzem azt, hogy cselekednem kell, és ki kell lépnem ebből a 'kapcsolatnak' mondott valamiből...

Szerintetek mit tegyek?

Előre is köszi. :)


2012. okt. 31. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez kérdés ide baromi felesleges. Te már tudod mit akarsz.
2012. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi.
2012. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, felesleges leírni. Szakíts és ennyi.
2012. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Mondjuk talán lépj ki a kapcsolatból???
2012. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szándékom elég egyértelmű, csak nem tudom hogyan szakítsak, hogy ne legyen kínos ez a fél év, amit még ki kell bírnunk úgy, hogy osztálytársak vagyunk.
2012. okt. 31. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Haggyukmár!

Nem lesz kínos. Tuti, hogy an olyan osztálytársad akivel nem jösz ki jól. Na, lesz mégegy! De ő semmivel se lesz rosszabb.

2012. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon is kínos lesz, de valamit valamiért. Még mindig jobb egy kényelmetlen osztálytársi viszony, mint szenvedni egy szar kapcsolatban.
2012. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!