Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjam fel, hogy valaha boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel, hogy valaha boldog lehetek az egyetlen igaz szerelmemmel aki viszont is szeretne?

Figyelt kérdés

Elképesztően szeretethiányos vagyok, soha senki nem törődött velem barátnőjeként, soha senkinek nem voltam élete szerelme, senkinek nem voltam az élete értelme, mindig csak egy valaki a sok közül vagy csak dugni lennék jó vagy csak lelki szemetesnek. Mindennapjaimat ez a keserűség tölti ki, hogy senki sem szeretett igazán és valszeg nem is fognak, főleg olyan nem aki törődésére igazán vágynék. Aki kedves velem az csak azért, hogy megdughasson vagy azért mert alapból olyan és nem nekem szól ez, közben meg képtelen lenne barátnőjeként szeretni. Bánom, hogy nem halva születtem. Beleőrülök. Utálom ha húsként kezelnek de kénytelen vagyok ennyivel beérni ha egy kis törődésre vágyom. Még ez is rengeteget jelent. Mégsem adom magam minden jöttmentnek, mert az undorító lenne...


Legrosszabb, hogy már megtaláltam azt aki nekem tökéletes lett volna, pedig az igényeim magasan vannak. Vagyis számomra nem magas, mert egy életre keresek társat, nem érem be felszínes kapcsolatocskákkal, nem úgy állok hozzá, hogy mindegy csak legyen valaki. Éreznem kell, hogy ő kell és senki más. Érzem ezt vagyis más iránt nem tudnék így érezni. Mintha a pokolban lennék. Mások a házasságot nem gondolják olyan komolyan amennyit jelent nekem egy kapcsolat...

Minek belekezdeni ha úgyis vége lesz, úgyis csak egy jelentéktelen senki leszek mindnek, egy pótolható, bármikor eldobható senki.


21/l


2012. aug. 29. 12:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
100%
én már most szeretlek (L)
2012. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
És miért nem lehetsz boldog azzal, akit szeretsz és aki szeret? Ezt nem írtad le. (Vagy én nem vettem észre.)
2012. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
És mi van azzal a fiúval, akire "rátaláltál, aki kellene, és senki más"? Mert erről nem hallottunk valami sokat. Értem, majdnem depressziós vagy, és most ott a fény, de akkor hogy is van ez? Miért nem vagytok együtt, milyen szempontból van az igényeid alatt? Ezt nem ártana leírni, hogy megpróbálhassak segíteni:)
2012. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

2. Nem szeret viszont és beszélni sem szeretne velem. Kb. leszarná ha meghalnék vagy legalább tudná, hogy megszabadult tőlem, nem mintha zaklatnám.

Én vagyok az ő igényei alatt. Nem érzi azt, hogy én kellenék, barátként sincs rám szüksége.

2012. aug. 29. 12:21
 5/96 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz.
2012. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mindennapjaidat ez a keserűség tölti ki, akkor ne csodálkozz, hogy ez a helyzet. Ismerkedj, koncentrálj a szép dolgokra, és megoldódik a helyzeted.
2012. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 ASOT ***** válasza:
82%

1. 21 éves fiatal lány vagy

2. feladni ilyen könnyen nem érdemes azaz semmi értelme

3. mindenki erre vágyik egy igaz kapcsolatra egy hű társra akit szeretünk és ő igaz szívvel viszont szeret minket, aki nem csak a párunk de a barátunk is egyben ésatöbbi.

4. nem könnyű se neked se másnak normális párt találni akivel boldog lehet

5. nem te vagy az egyetlen akit kihasználtak vagy eldobtak

6. "nem érem be felszínes kapcsolatocskákkal, nem úgy állok hozzá, hogy mindegy csak legyen valaki. Éreznem kell, hogy ő kell és senki más"---> ezek szerint még sem ismerted őket igazán.

7. Azt akinek megengeded hogy veled legyen azt meg kell ismerned és addig nem fülig szerelmesnek lenni bele amíg nem ismered eléggé.

8. tudom mondod majd nekem h jajj én nem tudhatom ez milyen rossz neked meg senki sem, de könyörgöm ez a felfogás kis 15 éves lánykára vall aki elvesztette élete első szerelmét és meg akar halni.

9. szerintem túl hamar beengeded őket az életedbe túl hamar megnyílsz nekik, túl hamar beengeded őket a lelki világodba és így később ha vége szakad nagyobb sebet is tudnak ejteni rajtad.

10. fogd fel hogy ettől függetlenül léteznek normális pasik akik által nem kerülnél ilyen helyzetbe h "élni sem akarok" elkapkodod az egészet. Szépen lassan tedd meg. Ne feküdj le velük akkor amikor elsőre ők akarják, utasítsd el és kérdés h megmaradnak e ez után is. ÉS adj több időt az ismerkedés randizgatós fázisokra a kapcsolat elején.


És végezetűl de nem utolsó sorban ne csatlakozz a többi fogyatékos közé!

2012. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:

az élet nem fekete és fehér, te csak így tudod látni a világot?

mert ezt írtad, vagy kihasználnak téged mások, vagy az egekbe emelnek és olyan boldog leszel


egy párkapcsolat az egy közös munka, van benne sok jó, van benne sok nehézség, vita, konfliktus, szeretitek egymást, de sokszor meg is bántjátok, ám mit sem változtat az adott ember értékein!


minden ember értékes, kedves kérdező! te is, de az értéked ne egy kapcsolat fejezze ki, mert akkor könnyen belecsúszol a kapcsolatfüggőség mély bugyraiba!


légy önmagadban értékes, aztán majd jön egy valaki, aki viszont is fog szeretni, de ne akard mindenáron

2012. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rosszul gondolod mit jelent egy kapcsolat! Mindjárt első látásra életünk végéig? Ezt meg honnan vetted? Ilyen max valami gyenge filmben van. Az első látásra egy fiziológiai reakció az agyban, vagyis megkívánod. Egy kapcsolatban pedig ezzel szemben meg kell ismerni a másikat, el kell fogadni őt és ami a legfontosabb csak kapcsolatban ismered meg magad, mire van szükséged, mit vársz el. Ezt másképp nem lehet, csak kapcsolatokban élve. Megtapasztalva, később együtt élve.

Sürgősen szabadulj meg ettől a hozzáállástól, mert nagyon taszító. Ha sokat mosolyogsz és elfogadod magad, a megfelelő partner is fel fog figyelni rád.

28F

2012. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 ASOT ***** válasza:
83%

ja és mellékesen úgy tűnik nem ő az a pasi mert ha viszonzott lenne akkor a karjaiban lennél....


szerelem.....majdnem minden nő ezt érzi: "Érzem ezt vagyis más iránt nem tudnék így érezni." aztán egyszer csak felébrednek az álomból...

2012. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!