Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 1 éve ismertem meg de nem volt semmi nem is beszéltünk meg lett is barátnője én el is felejtettem de nyáron elkezdett nyomulni és azóta nem megy ki a fejemből. Szoktunk chatelni de nem igazán tudom hogyan kéne viselkednem vele szemben és sokszor eléggé flegma vagyok de nem akarok az lenni vele. Mással is van ilyen? Valami tanács?

2012. okt. 31. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy vele kedves, írj rá stb. :)
2012. nov. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viki.e ***** válasza:
Próbálj vele kedves lenni... Beszélgess vele. Ha több van a dolog mögött mint barátság akkor az ki fog alakulni. :)
2012. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!