Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátno az iylen?

Figyelt kérdés

MA van egy disco a faluban és megbeszéltuk h eggyutt megyunk, de nem irta h mikor megyunk és hol találkozunk. Pár perce pedig irt smst: bent vagyunk gyere te is. De hát az exemmel van akit még mindig szeretek és tud is rola. És neki is bejon a srác, de tudja ha osszejon vele én megharagudom. AMugy már pár napja flegma velem

Barátno az iylen?



2012. okt. 31. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Akasztófára vele!

Mondd a szemébe.

2012. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
őőőő nem
2012. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hadégjen ... mágjára vele
2012. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem barátnő!

Első jól mondja, akasztófára vele! (Mehet a süllyesztőbe)

2012. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

"És neki is bejon a srác, de tudja ha osszejon vele én megharagudom"


Már a budiban sz*pja szerintem azóta

2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emberek ***** válasza:
nem. a barátnő az nem ilyen. legalábbis nem próbálkozik az exednél. szerintem mondd meg neki amit érzel, sőt ha úgy gondolod szakíts vele. nem érdemes együtt maradni, mert ebből nagy csalódás lesz!
2012. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!