Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti nektek a lanyon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti nektek a lanyon a bőr (főleg arcon! ) szépsége, hibatlansaga, lényeges?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is!:-)

2012. okt. 5. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
nem. egy szép tekintet meg egy aranyos mosoly mindennél többet ér :)
2012. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem.Nem zavar ha pattanásos.

Ha szeplős akkor nálam nyerő :D

19F

2012. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:-)
2012. okt. 5. 21:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyira, hogy ne legyen pattanásos, pattanásheges.
2012. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van millió más dolog ami lényeges.......
2012. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1# nagyon jól leírta.
2012. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem lényeges. És abba a ritka fajba tartozom, aki szereti a nagyon világos bőrű (és természetes vörös hajú) lányokat is.
2012. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem lényeges, engem az zavar mikor a lány nem néz a szemembe, mikor herpesz van a száján...
2012. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt látni kéne,hogy meg tudjam mondani.Lehet én vagyok a csodabogár,de ha látok egy csajt,akkor nem a melleit figyelem meg elsőnek,hanem a szemeit,aztán az arcát,és csak utánna a testét.Ez a fontossági sorrend is,ha szépek a szemei,akkor lehet akármilyen,nekem tetszik.
2012. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem van mikor még tetszik is, mikor nem olyan teljesen tiszta a lánynak az arca, hanem van valami kis hiba a börén... lehet hülyének nézni, de tényleg :D


Ebböl következöen, nem zavar :)

2012. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!