Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre magyarázat?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, a 4. randi után...annyira nem éreztem jól magam vele, de 1 hétig jártunk. Állandóan féltékenykedett, mert szerinte népszerű vagyok stb.. elmentünk egy buliba és ott is, nagyon csúnyán összevesztünk rá 2 napra szakítottam vele(tegnap). Ő nagyon ki volt állítólag nagyon csúnyán berúgott és fájt neki. Ma megint beszéltünk de egyszerűen hiányzik...vagy nem is tudom, próbálja húzni az agyam, h komoly kapcsolatot akar meg ilyenek, de nekem nagyon fájna más lánnyal látni. de eddig meg egyáltalán nem érdekelt..ha találkoztunk alig vártam, hogy haza mehessek..nem volt témánk se. Miért érzem azt, hogy hiányzik? Miért van az, hogy olyan fura...minden?!
2012. okt. 31. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak sajnálod ... mond a szemébe hogy ha nem képes változni akkor hagyjon békén
2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális, te is féltékeny vagy :)
2012. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De még is szakítottam vele tegnap...ajj komolyan annyira hülyén érzem magam:|
2012. okt. 31. 23:29
 4/7 Gipszkarton válasza:
SZOPACS!
2012. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy :)
2012. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért szakítottam vele?^saját magam nem értem...:\\
2012. nov. 1. 01:23
 7/7 anonim ***** válasza:
hülye vagy, de majd meggyógyulsz
2012. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!