Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ilyen? Vagy van erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés
jártam egy fiuval aki hetfőn még nekem vallott szerelmet de összevesztünk és szakítottunk...erre látom hogy már szerdán más lánynak irkál hogy hiányzol meg szerelmes vagyok beléd.....milyen már az ez nem értem? nem vagyok féltékeny nem arról van szó csak nekem olyan furcsa hogy ha én valakit szeretek akkor rá 2napra nem tudok beleszeretni egy másikba de most nem??
2012. okt. 22. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van neki náágyon vicces fogyatéka!
2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog - az oviban.
2012. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tini szerelem.


Azt hiszik tudják mi az a szerelem,pedig fogalmuk sincs.


Igen,egy bizonyos korig normális!

2012. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert összekeveri a szerelmet és a vonzalmat. És lehet, hogy neki ilyen a csajozási stílusa, hogy rögtön elkezdi bombázni a csajt az érzéseivel. Lehet, hogy ez jön be mostanság.
2012. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!