Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 fölött mi a bánat van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölött mi a bánat van a tisztelt hölgyekkel? (szex téma)

Figyelt kérdés

Tejesen normális,kultúrált életet élek,de a szex számora jó,és fontos,illetve kell.A Barátnőm 41 múlt,és alig akar szexelni,csak hetente talán egyszer.

Csak nála van ez,vagy ebben a korban a nők többségénél ez van,és egyátalán van olyan nő,aki imádja a szexet eleve,de még 40 fölött is?(43F)


2012. nov. 1. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
közel 40-hez, az asszonyt ha akarnám sem tudnám lelőni... Heti 4-8 alkalom, idő-fáradtság-kedv viszonylatában.
2012. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A klimax idején ez bizony gyakran elő fordul. A hüvely nyálkahártya elvékonyodása miatt inkább fájdalmas, mint örömteli a közösülés. Ehhez még hozzájárulhat a hangulat változás, és más lelki hatás is. Persze ez minden embernél más.

Talán más oldalról kellene megközelíteni a kérdést. Volt valaha orgazmusa, vagy csak színlelte?

Az egy dolog, hogy kulturált életet élsz, de a szexuális kultúrával hogy álltok?

Náluk csak az előjáték eltart sokszor másfél óráig, és csak a kedvesem totális orgazmusa után jöhet a "többi". 60 közel vagyunk, és ez heti 4-5 alkalommal van.

2012. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

"mi a bánat van a tisztelt hölgyekkel"

Ha így teszed fel a kérdést, a "kulturált" szó nálam felvet némi kételyt.

2012. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, eddig is így volt...
2012. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

T.gpotter!

Köszönöm a válaszodat,de látom azért rákötöszködtél a kérdésemre.

Olvasd el még egy párszor csak a főkérdést,gondolkozz,elemezz,és rájössz talán,ha elég kultúrált vagy.

2012. nov. 1. 09:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen általánosító kérdéseket.

Ezekre csapnak le a Trollok, és engem is idegesít.

Most meg biztos sokan mondják, hogy akkor ne olvasd.

2012. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

09:35-nek:

Hát nem.Kb fél éve folyamatosan csökken,előtte tök jó volt.

2012. nov. 1. 09:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire vagytok őszinték egymással de mi 30F-33N akármit meg tudunk beszélni és ilyen helyzetben bizony nem ide jönnék kérdezősködni, hanem oda akire tartozik. Magyarul, rögtön a páromhoz fordulnék, hogy az utúbbi időben ezt tapasztalom és mivel én nem tudtam rájönni miért van ez, te talán tudnál támpontot adni a dologban, ha nem is akarsz( vagy tudsz) mindent részletesen kitárgyalni személyesen, csak írd körül és kitalálom. Vagy jöhet egy levél is. Úgy még könyebb kibeszélni a problémákat, mint szemtől-szemben.
2012. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt igaza van annak aki azt mondja, ezt talán a barátnőddel kellene megbeszélni, másrészről tény, hogy 30 felett a nők libidója egyre nő, azaz gyakrabban szexelnek, és gyakrabban kívánják mint a huszonévesek. Ez biológia, ezen nincs is mit vitatni.

Viszont ha a barátnőd ilyen annak három okát tudok elképzelni: 1, már nem szeret és kíván téged, csak megszokásból, ragaszkodásból veled van. Inkább aláveti magát heti egyszer a szexnek, csak hogy ne hagyd el, de lehet már nem kíván. Elhagyni meg nem akar. 2, fogamzásgátlót szed, amiket általában személyre szabottan ír fel az orvos, hogy kinek melyik a megfelelő. Némely fogamzásgátlók (nem mind) erős libidócsökkenést okoz. Ez viszont ellensúlyozható libidónövelővel, amit szintén a nőgyógyász fel tud írni a hölgynek. 3, a barátnőd félrejár. Egy párkapcsolatban az erősen megcsappanó szexuális együttlét oka ez is lehet.

Persze ezek csak lehetőségek. Mindenképpen a barátnőddel kellene ezt megbeszélned, de vér-őszintén. Másképp nem megy.

2012. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha most kezdődött a probléma, akkor annak sok oka lehet.

Mint előttem szóló írta. (bár szerintem, ha lenne valakije, veled egyáltalán nem szexelne :-)


Hozzáfűzhetem még, hogy ez egy olyan évszám, amitől mi nők mély depresszióba tudunk esni, s alaposan megcsappanhat az önbizalmunk.

Te hogy állsz hozzá, cikized-e, hogy már ennyi idős, vagy továbbra is biztatod, milyen csodás nő? Mert utóbbi most nagyon ráfér.

2012. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!