Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok neki megbocsájtani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok neki megbocsájtani, de belehalok ha elhagyom?!

Figyelt kérdés

A barátommal sok problémánk van, de úgy érzem, hogy nem tudok már neki megbocsájtani.


2év nagyon sok idő, és igazából nem tudom elképzelni az életem nélküle.


el akarom hagyni, de mégsem. mit tegyek ?

ha megbocsájtok neki, félek, hogy újra csalódni fogok.

19 L


2012. nov. 1. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett csalódnod?
2012. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 év nem olyan sok idő.

10 év az már sok idő.

2012. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem sok, mivel ő volt az első barátom.
2012. nov. 1. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha oda a bizalom, akkor már csak egy szenvedés lesz a további kapcsolat. Van így értelme?


2 év elég, hogy kialakuljon egy kötődés, de nem a világ vége. Ha otthagyod, fájni fog egy ideig, de hosszabb távon jobb, mint attól rettegni, mikor él vissza megint a bizalmaddal.

2012. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diarmand ***** válasza:
Á, az ismerős se veled-se nélküled életérzés :) Sz@r dolog az biztos. Nem tudom miért csalódtál benne - nem is az én dolgom, de ha úgy ítéled meg, hogy újra megtörténhet és/vagy tényleg nem tudsz neki megbocsátani akkor szakíts vele. Én is így voltam az első barátnőmmel, de túltettem magam rajta.
2012. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már annyiszor elnéztem neki mindent, talán azért tette most is meg amit, mert tudta, hogy meg fogom neki bocsájtani.


De én már nem tudom mit tegyek..

2012. nov. 1. 11:45
 7/11 A kérdező kommentje:
:(
2012. nov. 1. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem/nekünk is ez volt a probléma,vagyis lesz is szerintem.Ha ideges elszáll az agya,és elfelejti,hogy olyankor is a barátnője vagyok,akit elvileg szeret.Én ilyenkor hagyom neki,hogy a fejemhez vágja a szokásos lehordást,aztán amikor lenyugszik,bocsánatot kér.És mondjuk az én párom tisztában van vele,hogy gerinctelen a viselkedése olyankor.Egy ideig én is megbocsájtottam,de legutóbbinál már nem.Sok volt.Megmondtam neki,hogy esélyesnek látom,hogy hiába szeretem elhagyom.

Csak annyit mondok észhez tért....

2012. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő is mindig azt mondja, hogy soha többet nem csinál semmit. Erre tessék megint itt tartunk..
2012. nov. 1. 11:53
 10/11 anonim válasza:
egy nagy lelkierő és már a 3-ik nap könnyebben fogod látni a világot és megkönnyebbülést fogdz érezni.ismerős a helyzet.sok sikert!
2012. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!