Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Engedélyt" kellene kérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Engedélyt" kellene kérnem a barátomtól?

Figyelt kérdés
Van egy lány a baráti körömben, akivel össze akarok jönni, csak az a csavar az egészben, hogy ugyanebben a baráti körben az egyik haverom már járt ezzel a lánnyal (mind a hárman barátok vagyunk, és ők ketten is azok, de szakítottak és azóta már újra barátok). Jó, tudom, elég fura az egész sztori, de kérdésemre tudnátok válaszolni: előbb beszélnem kéne azzal a barátommal, mielőtt megpróbálom ezzel a lánnyal?

#lány #barát #engedály
2012. nov. 1. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem beszéljetek előtte, különben oda lehet a barátság..
2012. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell.

Ha csaknem hármasba szeretnél járni,ha barátok attól ti járhatok engedélyek nélkül is.

Meg gondolj bele,mit várnál mit mondjon nem mert ö az én ex-em? vagy mit?


inkább az érzelmek vezéreljenek,mint az engedély.

Persze az eszedre is hallgass néha.



szvsz

2012. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, a gyors válaszokat, a második válaszoló leírta nagyjából, hogy mire gondolok most, csak nem vagyok elég biztos a helyzetben. Mert hát egyikünknek se az anyja vagy az apja, hogy most "engedélyt" kérjek tőle.

Csak a nagyobb baj ott kezdődik, hogy szerintem még szereti ezt a lányt a barátom, csak nem tudja elengedni...

2012. nov. 1. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok, attól,hogy szereti nem lesz az övé ha lány nem szereti.

ha meg emiatt a barátod megharagszik magára vessen,jön másik pasi aki nem fog ezen habozni össze jön a lánnyal.

S akkor mi történik? a barátod beletörödik és ismerkedni fog más lányokkal is,nem csak a baráti körben lehet párkapcsolatot létesíteni. :)



Azt mondom próbáld meg,beszélj a lánnyal,veszteni nem fogsz csak nyerni. így legalább a barátodnak is segítesz,hogy a lelkitraumájából kizökkenjen (persze ez irónikus,de igaz)

2012. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tiszta Így jártam anyátokkal :DD:DD
2012. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem ezt a lányt a barátod már "levetette", tehát minden kérdezés nélkül "felveheted".
2012. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, a barátodról beszélsz! Oké, hogy nagyon kemény, büszke férfiak akartok lenni, de azért foglalkozz már kicsit az érzéseivel. Főleg, ha még nem lépett túl a lányon, nagyon megbánthatod. Nem úgy kell felfogni, hogy engedélyt kérsz, hanem tisztázod, hogy mik a szándékai, érzései. Nem véletlenül mondják azt, hogy a barátod exe tiltott gyümölcs. Ne csináljunk úgy, mintha nem történt volna semmi kettőjük között, oké hogy szakítottak, de bennük lehet még az, hogy egyszer egymáséi voltak. Főleg ha igazi érzelmek voltak a kapcsolatukban...

Mindenképpen beszélj a sráccal, látni fogja, hogy azért törődsz az érzéseivel, és nem sz*rsz rá nagy ívben. Persze nem azt kell kérdezni, hogy "járhatok a volt csajoddal?" hanem hogy "szereted még azt a lányt?" vagy "sikerült túl tenni magad rajta?" és aztán célozgass hogy "mit szólnál, ha elkezdene járni valaki mással?" vagy valami ilyesmi.

2012. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jóbarátokban is volt ilyen. Joey és Chandler esete Cathyvel :D
2012. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7. válaszolótól kérdeznék: jó, megkérdezem a barátomtól, hogy érezemég vmit iránta, jön a válasz, "igen, még szeretem azt a lányt és képzeld, még reménykedek vmi csodában. Ja, bocs, elnézést, akkor hagylak reménykedni és bízok benne, hogy újra egymásra találtok." VAgy nem értem, hogy akkor a gondolatodból mit lehetne kihozni. Ha nekem megmondaná egy lány, hogy bocsi, ez mégsem működik köztünk, akkor mondanám, hogy oké, sziaszevasz, találok mást lányt magamnak. Szóval, ha bevallaná, hogy még szereti (miközben én is), akkor hagynom kéne őket újra összejönni?
2012. nov. 1. 18:18
 10/10 anonim ***** válasza:

> Ha bevallaná, hogy még szereti (miközben én is), akkor hagynom kéne őket újra összejönni?

Ha bevallaná, hogy szereti, megérteném, és hagynám a csajt, mert egy barátság mindig fontosabb, mint egy szerelem, aminek bizonytalan a kimenetele. Ahogy írtad, akkor keress másik csajt. De ha neked annyira nem fontos a barátod - ezt vettem ki a szavaidból - az már csak téged minősít. Akkor cserkészd be a lányt, max egy haverral kevesebb... nem?


Képzeld a helyébe magad... A barátod rámászik a volt csajodra, és tegyük fel, hogy még nem léptél túl rajta. Biztos a nagy boldogságodban megölelgetnéd a barátodat, hogy milyen jófej volt hozzád. Ne mondd már nekem, tök semlegesen állnál a dologhoz...


De ki tudja, lehet hogy úgy már nem érdekli a lány...

Nem hiszem amúgy, hogy azt mondaná, hogy a csodára vár. Egyszer már úgy is megkapta a csajt, és mivel barátok maradtak, könnyű lenne a dolga.

2012. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!