Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz msnen elmondani az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz msnen elmondani az érzéseidet egy lánynak? (lányok ti mit szólnátok, ha egy srác elmodaná nektek msnen, hogy többet érez)

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
a párommal mi így jöttünk össze :D 2 év barátság után mondta hogy többet érez, én is így voltam vele, és már egy éve együtt vagyunk teljes harmóniában és boldogságban.
2009. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is msn-en mondta el,és semmi gáz nincs ^^..most együtt vagyunk =)
2009. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nyugi nem gáz :) :)
2009. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is igy jöttem össze a barátnömmel. MSN-en nyiltabban lehet beszélni, nem szégyellösködsz, és nem látja az arcod amikor irsz hogy mien képet vágsz. De az jobb ha személyesen, igy csak azok mondják meg akik félnek attól hogy látja az ember arcát amikor megmondja neki, nem tudja mit szól hozzá
2009. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
inkább élőben kellene, lehet, hogy így jobban zavarba jössz, de legalább látja a lány, hogy tényleg komolyan gondolod.
2009. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekemis MSN-en mondta el. :D

És valóban igaz. hoyg MSNen nyiltabb gátlástalanabb az ember... de mond neki élőbenis :) az az igazán jó :D

2009. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy fékező-tényező meg minden, de akkor is gerinctelen dolognak tartom, az ilyesmi komoly dolog, személyesen kell megbeszélni.

Ehhez tartom magam, még akkor is ha emiatt nem leszek képes elmmondani vkinek, és egyedül maradok :D

(összefoglalva: "Van egy véleményem. Kemény vélemény, de nem mindig értek vele egyet." Dönts el magad, hogy megjátszható-e és, -te ismered őt jobban - hogy mit szólna hozzá)

2009. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem gaz...en is jol egyeztem egy edes lannyal nem egy orszagba elunk es minden este chateltunk, legalab fel evig. Mondanom se kell nagyon bele szerettem es a lany is szerelmes lett belem. Egy este epp a kapcsolatokrol beszelgettunk es ereztem hogy azt varja hogy elmondjam neki. Nagyon nehez volt nem megmondani neki, de annyit mondtam neki hogy amikor elobe talalkozunk akkor folytassuk ezt a temat. Ebbol o is rajott de megis elobe mondtam meg neki hogy mit erzek es aztan megcsokoltam... hat nem jutott szohoz:p

ELOBE MOND MEG NEKI NE MSN-EN!!!NEM LESZ ANNAL SZEBB NAPOTOK SOHASEM:)

2009. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszene. Szeretem az ilyen dolgokat. msn sms. Szerintem izgalmas és a legtöbb lány szereti. Csak aztán élőben is mond el neki.
2009. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

örülnéknekinagyon.(:

(L)Zs.(L)

L/16

2010. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!