Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elgondolkodtató, ha véletle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elgondolkodtató, ha véletlen is akár, de mindig olyankor nincs melletted a barátod/bnőd, amikor igazán kellene?

Figyelt kérdés

kezdem azt érezni, hogy ő nem is akar engem, ahogy én őt a fentiek miatt.

az exszel volt olyan pl, hogy ha (nekem/velem)nagy dolgok történnek szinte soha nem volt ott. szinte minden sorsdöntő, vagy nagy dolgokon nélküle mentem át, mintha igazából nem is lenne barátom.(pl szülinap, névnap, az első hó, ünnepek)(amúgy elhagyott)

a mostani sráccal pont ezt érzem már megint :(

nem is gondoltam volna, de nagyon az elején a kapcsolatunknak, már történnek dolgok. csak egy példa.

5 éve nem láttam azt a srácot, aki 5 éve szerelmes belém a mai napig! próbáltam úgy lerázni (azt hittem ezzel végleg) hogy van most egy srác, aki megfogott, nem vagyok nyitott senkinek. annyi volt a válasza és nem több: "akkor most miért én vagyok itt és nem ő...?"

és akkor egyszerűen nem volt indok arra, hogy tényleg, miért nem vele vagyok? miért nem jött, miért nem hívott - habár a miértek nem is érdekelnek, de hogy ezt pont akkor kapom, amikor egy 5 éve nem látott valakivel találkozom(tehát vmi hihetetlen helyzetben..)


2012. nov. 1. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Ez Álatlába így szokott lenni..... am korod?
2012. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

23

és már gondolkodnom sem kell rajta

2012. nov. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!