Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináltok, ha szomorúak vagytok, mert már nem láttátok régóta a párotokat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

ha én sokáig nem látom a szerelmem vagy nem hallok róla, akkor teljesen hülye vagyok.

persze szerelmes zenéket hallgatok

szerelmi bánatomban iszok valamit

szomorú leszek

2012. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első három hétben pokolian szenvedek, írok, zenét hallgatok, filmet nézek (PS I love you, az örök). Barátokkal próbálok lenni inkább, hogy elvonják a figyelmememet, szórakozok velük.

A negyedik hét már könnyebb.

2012. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szomorú vagy vidám zenét?
2012. nov. 1. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos fura vagyok, de én nem szoktam szomorú lenni ha sokáig nem látom a párom, egyszerűen elfoglalom magam és nem is gondolok rá. Tanulok, olvasok, játszok a gépen, elmegyek valahova barátokkal. Nem gondolok a páromra ha nincs velem. Nem lenne értelme.
2012. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak zene legyen.

Én csak azért szenvedek, mert eddig sikerül hetente megoldani, hogy legalább 1x találkozzunk. Voltak már két hetes távlatok, de most sajnos több ilyen időszak volt, meglőve egy 5 hetessel.

Szerencsére a suli egy részét elveszi az időmnek :/

2012. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!