Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi barátnő, régi gondok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barátnő, régi gondok?

Figyelt kérdés

régi párommal jópár éve szakítottunk, akkor nem emberi tényezők voltak az okok, vége lett. nem haragudtunk egymásra.


most megint összehozott minket a sors, párszor összejöttünk, és ott is aludtam nála. lelkesnek tűnik, de az alvás szó szerint az. kifordul a fal felé vagy nyakig takarózik. nem szeretnék tolakodó lenni, de ha már ott alszom, óvatosan megsimiztem itt ott- semmi tolakodó dolog-, de zéró reakció, inkább aludt tovább. :) kezdeményezés részéről kizárt, mint régen.


szerintetek mit akar a lány? semmit, csak éppen magányos, vagy kaparjak -szerinte- gőzerővel ismét? ( az nem fog menni )



2012. nov. 1. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
káposzta? :D
2012. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ragd be neki hátulról de tényleg! Ha arra se reagál vagy nem is nyögdécsel akkor ott gond van hagyd ott!
2012. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha akarna valamit akkor reagált volna a kezdeményezésre. valszeg csak barátnak tekint. én ugyanígy voltam az exemmel, nemrég


26/l

2012. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy baráttal minek bújik ágyba? Számomra érthetetlen...
2012. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak akkor alhat együtt egy lány egy pasival ha szexelnek??? te jó ég!!!!
2012. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

" valszeg csak barátnak tekint "


erre gyanakszom. :)


amugy igen, lehet nővel aludni sx nélkül, mint barát, erre is van példa, miért ne? csak ritkább szitu.


akkor barátnak tekintem én is, és mint nőt kutyába se veszem, én is ügyesen tudok a fal felé aludni. :) ha unatkozunk, összefutunk, ennyi. ( de minek.. )

2012. nov. 1. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pl. én nem hoznék fel magamhoz egy nőt, hogy aludjunk. Elég fura...
2012. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát férfi nőt nem visz lakásra kizárólag pókerezni, az fix. jóeséllyel szándéka van, és ezt a nő is pontosan tudja.


forditott esetben lehet más a képlet, de ha 2 egyedülálló emberről beszélünk, akik előtte netán továbbléptek a barátságon /sx/ akkor gyanús az ügy. egy 30 as nő már nem alszik csak úgy palival, hogy ne kattogna az agya.. :D nem fábul van.


felettébb gyanús az ügy.

2012. nov. 1. 22:47
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem inkább még nem igazán tudja, hogy mit akar. lehet, ő is akarna többet, de még fél. azóta mi lett?
2012. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!