Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi legjobb barátnő vagy az új?

Régi legjobb barátnő vagy az új?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy barátnőm, akivel már 3. éve legjobb barátnők vagyunk. Régen nem veszekedtünk, de mostmár egyre több a félreértés, mondjuk, mikor jóba vagyunk, akkor imások vele lenni, de egycsomószor az idegeimre megy és érzem, hogy én is az övére. Már megbeszéltük egycsomószor, hogy szeretjük egymást,csak feszültek vagyunk....Közbe elég nehézzé tesz mindent az is, hogy nekem van egy másik új barátnőm, akit nagyon szeretek, csak őt nem bírják annyira, nem hívják meg bulizni, én meg pont az a típus vagyok,aki imás bulizni. Nemtom mit tegek, mert a régi barátnőmmel már nem bírom, de ha összevesznénk egycsomó titkom kiderülne...és ha az új barátnőmet választom sokat esek a többi osztálytársam szemébe... Segítsetek pls...köszi előre is mindenkinek :)
2009. jan. 16. 22:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért:) nem imások, hanem imádok :P
2009. jan. 16. 22:05
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de te a BARÁTSÁG fogalmával nem vagy tisztában...

Érdekből ismerkedsz, meg azért, hogy legyen kivel megosztani a piti kis titkaidat.

Valószínűleg senki nem szeret téged igazán, mert te sem szeretsz senkit.Ez a véleményem.

2009. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Régi legjobb barátnő vagy az új? - a válaszom az hogy a RÉGI, mert sztem ha igaz barát/nő akkor jól ismer téged és ez így van fordítva is.
2009. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem szeretek senkit, mert nagyon szeretem az egész osztályomat(kivétel nélkül)! De az osztályom hajlamos arra, hogy az embvereket a barátai alapján ítélje meg, és nemtudom miért, de az új barátnőmet nem bírják, és emiatt elvesztenék egypár olyan embert, akit nagyon nagyon szeretek. De ha a régi barátnőmet választom, hogy a 2. válaszíró ajánlott, nem vagyok boldog...csak idegesítjük egymást....és igenis szerintem fontos, hogy megtudjuk osztani titkainkat barátainkkal.
2009. jan. 16. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy 3om éves barátságot ne rúgj fel egy újért.De hidd el minden kapcsolatban vannak hullám hegyek és völgyek.Én és a barátnőm is szoktunk veszekedni,van olyan időszak amikor hónapokig semmi aztán összeveszünk valamin,kibékülünk de utána még sem olyan.De amúgy szerintem a barátnőd mellett is jóba lehetsz a másik csajjal is,lehet hogy később a barátnőd is megszereti.Meg szerintem ha otthagynád a barátnődet később nagyon hiányozna.

De a ti barátságotok nem is igazi barátság,mert ha az lenne eszedbe se jutna otthagyni őt,és akkor nem csak azért lennél vele,hogy ne derüljenek ki a titkaid.

2009. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csak a titkaimat féltem. Egyáltalán nem. Azt is féltem, hogy többé nem fogok tudni olyan jót szórakozni senkivel. De mi értelme van annak, hogy vele legyek, ha csak idegesítjük egymást. Ő se bír már engem annyira meg én se. Vagyis én nagyon szeretem, de azt nem, ahogyan viselkedünk egymással. És az a baj, hogyha az új barátnőmmel vagyok, a régi megsértődik, hozzáteszem JOGOSAN, mert ha mi vagyunk a legjobb barátnők, akkor miért vagyok mással is annyit? És ugyanígy fordítva. De azért köszi a válaszotokat, úgylátom mindenki szerint a réginél kell kitartsak, még akkor is ha ez mindkettőnk életét megkeseríti.
2009. jan. 17. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

akor az osztályod se szeret "igazán" ha emiatt ( vagyis az a pár személy ) hagynák abba veled a baráűtságot - ez a véleményem...



2. válaszoló

2009. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én erre csak annyit tudok mondani hogy ha valaki azért nem áll veled szóba mert szereztél egy új barátot akkor az a valaki egyeltalán nem szeret téged!! Szóval ha az osztálytársaid az új barátnőd miatt képesek lennének lenézni téged akkor nem is igaz barátok. Amúgy ha a régi barátnőddel idegesítitek egymást azt nektek kell megbeszélnetek mert így hogy az idegenek mondják meg hogy szerintük kit válasz attól te még nem tudod meg hogy a régi barátnőd akar e még veled barátkozni. Egyszerű üljetek le és beszéljétek meg! és amúgyis ha a régi barátnődet idegesíti hogy mással is barátkozol akkor ő se az az igaz barát...
2009. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem.

Mindenképpen a "régi" legjobb barátnő.

Hogy miért?

Mert már 3 éve kiálltok egymás mellett.Ugyanmár.!Most jött egy "új lány".Gondolom, új suli.Szerinted ez hogy esne a "régi" legjobb barátnődnek.?És biztos, hogy nem "kotyogná" ki a titkaidat, hiszen szeret, és te megbíztál benne, és megígérte, hogy titkot tart.Miért tenné.?Ez nem barátság...

Eddig 2 legjobb barátnőm volt.Most fél éve "rátaláltam" az igazira.:) A többiekkel is ugyanolyan jóban vagyok, mint voltam, ugyanúgy beszélünk, és ugyanúgy elmondjuk egymásnak a dolgainkat, hiszen rengeteget tudunk egymásról.:)

És tudod mit.?

Ők még máig titokban tartották a titkaimat, ahogyan én is az övéiket.Szóval.Ne dobd el a "régit", az "újért", mert két szék közül, a földre esel.:/

2009. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem meg gyökér vagy
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!