Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találhatnék párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék párt leszbikusként?

Figyelt kérdés

Mindig az idősebb nőkhöz vonzódtam, talán mert érettebb vagyok a koromnál.

Szeretnék egy finom, kellemes nőt meghódítani és nem tudom hol akadhatnék ilyenre.

Hol vagy hogy ismerkedhetnék meg ilyen hölggyel?

Ha tetszik egy idősebb nő aki heteroszexuális, hogyan közeledjek felé? Például ha megtetszett egy ilyen kaliberű tanárnő, vagy meg se próbáljam?

Mit tanácsoltok?


2012. nov. 1. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem heteróval ne próbálkozz, pláne ha tanít is Téged, rosszul venné ki magát a dolog!


Amúgy nem tudom a kérdésedre a választ, mert nekem jelenleg melegként nincs párom, és most hogy belegondolok, leszbikusként még nehezebb lehet, mivel eleve kevesebben vagytok. Próbálj netes társkeresőn, ha jól tudom van 1, ami kimondottan leszbikusoknak van. Sok sikert!


25/F (meleg)

2012. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heteróval tényleg ne...butaság...a legtöbb ember rosszul kezelné...mert idegen neki, hogy a saját neméből közeldnek felé...

Amúgy vannak bárok egy barátom barátja szintn lezbikus, ott talált partnert magának...gondolom nem csak tinik járnak...vannak vegyes bárok hogy férfiak nők...bár úgysem egymással akarnak ismerkedni, de azért biztos jó társaság...


Illetve netes társkereső....heteróként nem rajongo értük, de ha valaki meleg azért az nehezebb..nem szólíthat le akárkit az utcán, és a legtöbb bi se írja ki ezt facebookra

2012. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, te hány éves vagy? Mert nekem írhatsz nyugodtan, ha van kedved ismerkedni! :) 19/L
2012. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ismerkedhetne vki:$
2012. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
irjatok nekem is :D
2012. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajaj, igazi társkereső robban ki nemsokára az "ártatlan" kérdésem miatt a kérdés alatt :D.
2012. nov. 7. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!