Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit "elvenni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit "elvenni" a barátnőjétől?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy ügy. Csak akarat kérdése, meg önbizalom. Megalapozott önbizalom kérdése. Egyébként esélytelen. De ha hiszed, tudod ,hogy több agy, jobb vagy mint az aktuális partnere, és ezt az elhódítandó személy is érzi, tujda, akkor nincs akadály. Le fogja pattintani az aktuális sleppjét könnyedén.
2012. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

na remélem senki se ad tanácsot...Elég undorító dolog.

De ha rossz a kapcsolata,és a párja csalja akkor oké

2012. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a másik lány szebb nálam. Zaklatni meg nem akarok senkit a szerelmes üzeneteimmel.
2012. nov. 2. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
idióta vagy
2012. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. nov. 2. 18:07
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Szedd el nyugodtan, ne törődje senkivel. A lényeg,hogy te legyél boldog, meg az akivel össze akarsz jönne, legyen veled boldog. Ha ebben nem hiszel, akkor! hagyd a fenébe. Egyébként hajrá. Nem a házastársa, akkor nem kell vele foglalkozni. Kutyát nem érdekel a másik ember. Mindenki magával van elfoglalva. Aki nem így gondolja, az a kevés, az lúzer, meg sose lesz senkije.
2012. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat.:)
2012. nov. 2. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom a #6 komolyan írta amit írt, vagy sem, de egyetértek vele. Nem a te dolgod másokkal foglalkozni, ha a srác jobban érzi magát a jelenlegi barátnőjével, és tényleg szereti, úgysem hagyja ott. Mindenkinek a saját boldogságát kellene szem előtt tartania, nem lenne ennyi szerencsétlen ember...
2012. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Naná,hogy komolyan gondoltam, különben nem is írtam volna le. Csak azok írják itt a lebeszélést, akik jelenleg úgy ahogy működő kapcsolatban vannak, és rettegnek attól a gondolattól is ,hogy a nagynehezen összeszedett párjukat valaki majd lecsapja a kezükről. Azok cidriznek itt , akik nem hisznek magukban, hogy meg tudják tartani a párjukat akármilyen szintű ostromállaot esetén is, és ezért csúnya dolognak tartják, erkőlcstelennek ha valaki rá akar téged kérdező beszélni arra,hogy tegyél a saját boldogságodért, adj esélyt magadnak azáltal,hogy próbálkozól, ha hiszel benne ,hogy jobb vagy a jelenlegi partnerénél. Mennyi, de mennyi eset van, hogy el van hódítva a nő, az előző palija meg úgy van seggberúgva mint a huzat,hallottam már olyan nőről is ,aki a házasságát szakítotata meg gondolkodás nélkül, mert egy olyan hódító jött ,akit sokkal szimpatikusabbnak tartott. EZek ilyen dolgok. Lépni kell ha meg tudod oldani. Ne adakozz senkinek, a jelenlegi párja is útál téged, mert te boldog szeretnél lenni, akkor te miért kedveskedj neki azzal,hogy hagyod őket! Ne tedd!
2012. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
manapság nagyon könnyű valakit elhódítani, nem annyira tartósak a kapcsolatok.(tisztelet a kivételnek). és az előttem szólóknak igaza van, a saját boldogságodat tartsd a szemed előtt. de ha látod, hogy a másik csajt szereti, hagyd őket békén:)
2012. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!