Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előnynek számít ma még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnynek számít ma még a főzés tudomány egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyire fontosnak tartja a modern kor férfija, hogy a párja tudjon főzni és jól is csinálja? (Ha csak nem titok írjátok a végére az életkorotokat, kérlek)
2012. nov. 2. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nálunk nem téma, van amikor ő főz van amikor én és persze van amikor csak rendelünk vagy elmegyünk valahová kajálni 35F
2012. nov. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Évike147 ***** válasza:
Nálunk sokat számít, persze nem azért van velem, de a szülei egy évben néhányszor elszoktak utazni hosszabb rövidebb időre és olyankor én főzők neki és a munkába is én csomagolom neki a kaját. én 23 ő 24 éves :)
2012. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és úgy gondolom, hogy az 50-50%-os munkamegosztás az igazságos. Szerintem így fair, olyan férj nekem nem kellene, aki elvárja, hogy reggel-délben-este elé tegyem a menüt. 21L
2012. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát én hiába élek egyedül már 2 éve, mégis elég analfabéta vagyok a konyhában. Nekem szinte elvárás, hogy a barátnőm többen tudjon összehozni, mint egy rántotta. Najó nem elvárás, de mindenesetre egy hatalmas piros pont. Persze nem hárítom az egészet rá, mert segítek amiben tudok pl hámozás, pácolás, de az érdemi munkához hülye vagyok.


22/F

2012. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érted a kérdést. Egy normális pasi nem kérdezi meg az első randin a leányzótól, h tud-e főzni, de nem egy hátrány, ha nem minden nap hideget eszünk, ill. nem mellesleg jól is esik, hogy a feleségem főztje finom, így azt ehetem, mert az is az otthon melegét, a családot juttatja eszembe.

34F

2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én tudok főzni nagyon sok mindent báár több mindent tudok sütni jó pont a lányoknál? F/21 :)
2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát,azért jó,ha nem halok éhen mellette,mert nem tud semmit főzni.Szerintem számít,de csak összeköltözés után,addig nem.
2012. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Páromnak számít (29/F) és én tudok is, szakács is vagyok, de előtte is jól ment.

22/L

2012. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szakács leány vagyok: 23/L-re javítanám, még nem állt át a kezem szeptember óta. :D
2012. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én tudok főzni, de rühellek. Technikailag bármit össze tudok rakni, mert sokat segítettem anyukámnak, de elképesztően gyűlölöm.


Na ez mindenképp hátrány (eddig úgy tapasztaltam), és elég nehéz megkerülni a dolgot, ha valahogy szóba kerül. Általában nem szoktam bevallani, hogy semmi, azaz SEMMI kedvem főzni (kb félévente egyszer rámjön és fél óra múlva meg is unom az egészet, azonkívül csak muszájból csinálom, mert én szendviccsel is beérem egy hétig)...


Mivel eddig nem éltem együtt senkivel, nem volt nagy gond, de nagyon bízom benne, hogy a sors kegyes lesz, és valami szakács-féleség férjet küld mellém.


Azon túl egyébként mindent megcsinálok, takarítás, meló, akármi, csak úgy a főzést utálom... Pedig még tudok is. :D


21L

2012. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!