Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nagy elvárás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagy elvárás ha pasitok az szeretné hogy tudjatok főzni, és főzzetek neki?

Figyelt kérdés

Én nem tehetek róla de nem indít be jobban semmi, mint mikor egy nő tud főzni. Én nem várom el hogy mindig de azért tudjon, ahogy én is tudok.


kicsit késő van, remélem azért kapok rá választ :)



2012. jún. 20. 23:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretném igazán a párom akkor biztos nem kellene 2x mondani hogy tanuljak meg főzni, mert kedvében szeretnék járni :)


De én már tudok és imádok főzni :D


22/L

2012. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én is fiú vagyok!!én is tudokatok kaját csinálni..de a csajszim teljesen kivonja magát!!
2012. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagy elvárás...én pl nagyon szeretek sütni, fõzni :)
2012. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Egy nőnek ez 'dolga', de persze az sem baj, ha néha a pasi lepi meg egy finom vacsival.
2012. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ha te is tudsz, akkor okés :))

igazából ha nem tudnál, az is rendben lenne, csak a "nőknek a konyhában a helyük" szöveg elég gusztustalan... meg mondjuk jóval egyszerűbb a helyzet, ha szeret is főzni a csaj, vagy szívesen csinálja, ha te kéred, szeret és megteszi stb...

2012. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

barátnőm nem nagyon akar főzni, lassan azért sikerül rávennem, csak úgy érzem olyanra akarom rávenni ammit nem akar.

valahogy fontos hogy egy lány házias legyen, ha mosogatni látom már annyira. beindít hogy ott helyben neki esek, perverz lennék

2012. jún. 20. 23:57
 7/20 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ha enélkül nem szeret belém akkor gáz van. :D Szívesen főznék annak akit szeretek, de nincs megírva sehol, hogy csak a nő főzhet. :)

Ne ez legyen az elsődleges azért... :D

2012. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Mosogatni látod nem azt jelenti, hogy házas hanem nincs mosogatógépe. :D
2012. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon tudok főzni, de szeretek :D:D

Párom tanítgat és egész jól haladok. Ő is nagyon szereti amikor kis köténykében pózolok neki. :D

2012. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy elvárás addig amíg konkrétan nem a teljes kiszolgálást várod el ;) teljesen oké ha mondjuk közösen főztök, vagy egyszer ő egyszer te. De ettől még ne e szerint keresgélj, ha az aktuális partnered nem szeret vagy épp nem tud főzni akkor az egy külön program lehet hogy tanítgatod. :)
2012. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!