Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarja a fiúkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a fiúkat, férfiakat a szabálytalan, vámpírfogas fogsor?

Figyelt kérdés

És a többi embert, ti megítéltek ez alapján valakit? Ez nagy hiba? Lehet ez egy kapcsolat kizáró oka?

Lehet, h ezért nem volt még barátom és nem csókolóztam senkivel?? Ezért nem kellek én senkinek?

17/L


2009. aug. 11. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindig a külsőség ami számít. De ha erre tippelsz és ilyen a fogsorod akkor csináltad meg. De az a lényeg, hogy te hogy érzed. Lehet, hogy a személyiséged nem fogata meg azt a pasit aki neked bejött. Ne aggódj te is megtalálod a párod.
2009. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Biztos nem ez az oka! Nem minden a külső, én is 17 éves vagyok, és még nekem sem volt soha senkim... Ha valaki szeret, akkor mindeneddel együtt fog szeretni, nyugi! Csak eljön egyszer a mi időnk is, én szurkolok Magunknak! :) 17/L
2009. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) Én is szurkolok neked:)

De nagyon egyedül vagyok és ideges és félek és csak keresem a hibákat.

2009. aug. 11. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én szerintem nem a lány külseje a lényeg, de lehet ez az én szuverén szoc. problémám :)

F/14

2009. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19:29-es vagyok! Én is köszi! :) Teljesen olyan lehetek mint Te! Én is magamban keresem a hibákat, és nem vagyok magabiztos, sőt! De én csak abban bízom, hogy erény, hogy mi nem vagyunk azok a beképzelt fajták. (tudom, az önbizalomhiány nem az :)) De hidd el, egy normális fiú sem szereti a beképzelt csajokat! Remélem eljön a mi időnk is, és fel a fejjel! :)
2009. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem a fogakat szoktam nézni, ha be tudja csukni a lány a száját, akkor már nem is látszanak :) Vannak sokkal fontosabb dolgok is (külső-belső tulajdonságok egyaránt)


Én fiúként voltam hasonló helyzetben, nem tudtam, mi velem a gond. Aztán már évek óta nem kellett különösebben keresgélnem nőt. Az elsőt nehéz kivárni, de érdemes, utána meg már megy minden magától :)

Magyarázatom is van erre: annyira akarsz már magadnak valakit, hogy állandóan stresszelsz, hogy neked miért nem sikerül, csak a hibákat látod magadban, és kevés az önbizalmad. Az első társ az önbizalmadat fogja visszahozni, amitől a kisugárzásod sokkal jobb lesz.


17 évesen meg még nem vagy lekésve semmiről. Én jobban értékelem az olyan lányt, aki még tapasztalatlan, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül - lehet, hogy majd még nagyon fog valaki örülni annak, hogy ő lehet az első Nálad ;)

2009. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
engem a vámpírfogas nem,egymásra torlódott (egyik a másik mögött már igen)
2009. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is ilyesmi fogam lehet, mint neked, de problémám még soha nem volt belőle, csupán én gyűlölöm őket, de hihetetlenül és kissé önbizalmi problémákat is okoz... :) amúgy több mint két éve komoly párkapcsolatban élek és előtte sem volt gondom a fiúkkal :)

csak próbálj meg önbizalommal teli lenni és minden menni fog :)

20L

2009. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor gáz, ha a fiúnak is olyan fogai vannak, vagy kicsit előrébb állnak, mert az nagyon kényelmetlen a csóknál...Nekem kicsit kiállnak a fogaim elöl, és mióta volt egy olyan barátnőm, akinek szintén, és megtudtam milyen nehéz így csókolózni, tudatosan kerülöm az ilyen lányokat, de ez egyéni szoc. kategória.:) 25
2009. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!