Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak rá? Engem fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak rá? Engem fog választani?

Figyelt kérdés
Én 26/L, ő 34/F,2 hónapja jöttünk össze, viszonylag váratlanul (kollegák és haverok voltunk). Mindkettőnknek van/volt kapcsolata (enyém 9 éve, az övé 6 éve tart). Megbeszéltük, hogy érzelem nem lesz kettőnk között, viszont ahogy egyre többet voltunk együtt, annál jobban akartunk a másikkal lenni. Mindketten érzünk a másik iránt vmit, erről beszéltünk is. Ő még hezitál, nem tudja mit csináljon, azt mondja, váratlanul jöttem az életébe, és nem számított rám, ahogy arra sem, hogy vmit érezni fog irántam, és hogy egyre jobban érzi majd magát velem. Egyikünk sem érzett ilyet évek óta (én még mással sem soha, mint vele). én azóta szakítottam a pasimmal, nem az új miatt, inkább az volt az utolsó csepp a rossz kapcsolatomban, amit évek óta próbáltunk menteni.Az ő kapcsolata is rossz (elmondása szerint), bár ők nem élnek együtt, ritkán találkoznak, akkor is titokban, mert a nő házas volt, nemrég elvált és gyereke is van, de nem vállalja fel a pasit?Nem tudom meddig várjak a döntésére, ha egyáltalán dönteni fog…félek, hogy egyre jobban beleszeretek, és pofára fog ejteni. Adjak neki ultimátumot? Vagy jelöljek ki egy határidőt a döntésre?
2012. nov. 3. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki határidőt. Egyébként is mi köti össze azzal a másik nővel? Már 6 éve együtt vannak de csak nem rég vált el és még mindig nem vállalja fel? Nem is élnek együtt. Ez nagyon fura nekem. Egyébként a szex se lehet jó ha összejött veled, meg már érzései is vannak irántad.
2012. nov. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudok részletek a kapcsolatukról, nem nagyon beszél róla.Múltkor mikor felhoztam a témát, hogy csak el kellene döntenie, hogy kit akar, akkor azt válaszolta, hogy ez nem ilyen egyszerű, hanem összetett dolog....nem értem.

Mondtam neki, ha nem tud dönteni, én majd megteszem helyette, vagyis, hogy nem fogok vele találkozni többet.....azóta nem beszéltünk erről, és eléggé kerüli is a témát :( nem tudom mit tegyek....

2012. nov. 12. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is állítsd kötélnek. Nehogy kiderüljön hogy csak tartaléknak tart téged, ha egyszer az a másik nő nem vesz róla tudomást. Jobb ha ez minél hamarabb tisztázódik.

De amúgy én drukkolok neked, ez simán kijöhet még jól, csak rajta múlik.

2012. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is voltam hasonló helyzetben és nagyon megszívtam. 21/L vagyok, a srác pedig 25 és 6 éve él kapcsolatban mással. Én 1 évig vártam, hogy szakítson. (persze nekem is elmondta, hogy mennyire szar a kapcsolata és nincs szex a barátnőjével stb.) Most mondhatjátok, hogy hülye vagyok, hogy eddig vártam, de nagyon nagyon szerelmes voltam, mint még soha senkibe. Persze végül nem szakított. Én ezt soha életemben nem fogom kiheverni. Szóval én azt javaslom, hogy adj ultimátumot minél hamarabb. Ha kellesz neki, akkor szakítani fog. Ha meg nem szakít, akkor ne érezd úgy, hogy "nem adtam neki elég időt". Akkor egyszerűen nem kellettél neki eléggé. Amúgy nálunk az volt, hogy 1 év után kifakadtam, sírtam, rosszul voltam, hogy mennyire megalázó ez és hogy mennyire szar érzés 2.nak lenni, titokban találkozni. A végén egy szarnak éreztem magam, aki nem kell senkinek, akit rejtegetni kell stb. Aztán a srác nagy kegyesen!! közölte, hogy szerinte akkor ne folytassuk, mert látja, hogy ez engem mennyire kikészít és lelkiismeret furdalása van... De persze az elején még én voltam a legszebb, a legokosabb, a legszexibb, persze velem sokkal jobb volt a szex, mint a barátnővel... De azért érdekes annyira mégsem voltam jó, hogy elhagyja miattam. Szóval egy valamit tudok javasolni. A saját érdekedben azonnal mondd meg neki, hogy vagy szakít, vagy te lépsz. Mert a végén olyan csúnyán megsérül az önbecsülésed, mint nekem. Sok sikert!

2012. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!