Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még életemben nem volt fiúm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még életemben nem volt fiúm (15 vagyok), de sok fiúnak tetszem, akik nekem nem jönnek be. Akik nekem tetszenek, azoknak én nem tetszem. Az a kérdés, hogy érdemes-e nekem egy kapcsolatba belekezdeni, vagy még várjak inkább?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 20:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
várjál ráérsz még
2012. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
várj még vele
2012. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne szaladj, nem kergetnek :)
2012. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ráérsz..nekem se volt bnőm,ugyanez miatt.:/

16f

2012. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)) Van egy barátnőm neki sem volt ugyanez a probléma.

Utolsó : Nem vagy vele egyedül :)

2012. nov. 2. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonló velem is. :)
2012. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
soha ne menj bele egy kapcsolatba csak azért hogy "legyen valakid" nem éri meg. várd ki amig igazán rátalálsz valakire
2012. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha később se jön semmi akkor el kell gondolkozni nem-e nagyok az igényeid .
2012. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincsenek nagy igényeim,csak nagyon kevés a környéken a pasi/fiú.Aki rendes annak barátnője van , aki meg csak ¨olyan¨ kapcsolatot akar azt nagy ívben kerülöm. De majd remélem idővel szerencsém lesz.Köszönöm a válaszokat:))
2012. nov. 2. 20:59
 10/11 anonim ***** válasza:
érdemes kapcsolatba belekezdened,sohase késő semmihez sem.bár sokak szerint ráérnek lányok ennyi idősen
2012. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!