Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek a kis mell miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek a kis mell miatt lefeküdni a barátommal. Jövőre impl. várjak addig?

Figyelt kérdés

szóval jövőre akkor is a közepe-vége felé és talán, de akkor lesz rá pénzem. (évek óta gyűjtök)

szóval nem egy srác szakított már velem, nem tudom miért. viszont nem egy srácon észre vettem, hogy ha melles csajjal beszél egyből, kapásból kedves, poénkodós. a lány még meg sem szólal, már tetszik.

sőt. egyik srác már az elején dobott, utánam összejött egy rendkívül ronda lánnyal (gnóm fej, törpe magasság, kövérség - de extra nagy mell)


szóval évek múlva eljutottam a gátlásosság azon szintjére, hogy tudom, ha szeret elfogad olyannak amilyen vagyok, de: a mostani barátom amolyan tökéletes külsejű srác, megérdemelne egy tökéletes külsejű csajt...szóval én nem merek vele lefeküdni, mert meglát és tuti sajnálni fog, és tuti nem én leszek álmai nője. de kétlem, hogy várna rám féléveket, vagy 1 évet...

vagy addig ne vetkőzzek le soha felül? vagy az még égőbb? vagy szakítsak már most minden előtt inkább?

ki mit tenne? mit gondolna? hogy jutna ezen túl?


2012. okt. 30. 18:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
ostoba vagy. most akkor szeret vagy nem szeret? már bocs drága de sztem ruhában is látja h kb mire számíthat.
2012. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már magad! És akkor a kisfarkú férfiak mit szóljanak? Maradjanak szüzek életük végére? Vagy ők is nagyobbítsák meg?
2012. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy!Nem a melleddel jár a párod hanem veled!Mert lefeküdni.Hagy abba ezt a hülyeséget
2012. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Antimod ***** válasza:
100%
Ezt sajnos csak belemagyarázod. Rengeteg ember van, aki teljesen kiábrándult már abból, hogy a tömeget kövesse. Elege van a nyálcsorgató, dinnyemelleket bambuló kretén férfi imidzséből, és kifejezetten a kicsire bukik.
2012. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az öltözködéseddel megprobálod azt elhitetni, hogy lényegesen nagyobb a melled, mint a valoságban. Akkor ne csodálkozz, ha csalodást okozol. Vállald az adottságaidat és biztosan találsz (vagy ha nem, akkor nem e miatt) olyan társat, aki olyannak szeret meg amilyen vagy. Nagyon sokan szeretik a pici cicit!!!! A pénzedet meg ne a plasztikai sebészeknek add!
2012. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell szerintem implantátumhoz folyamodni, mert ez is emberfüggő, van aki szereti a kis mellet, van aki nem szeretem az implantátumot. aki szeret tényleg és nem csak a cicid miatt (mert szerintem az gyökérség a cici miatt elhagyni egy lányt ...) az elfogadja majd amilyen vagy ... de te tudod .
2012. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
szereti*
2012. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Na én meg ha szeretnélek, pont azért hagynálak el mert kés alá feküdnél...
2012. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Nem a mell méret a legfontosabb egy kapcsolatban! Aki ezért elhagy az egy b.... .

Én emiatt nem műttetném meg magam!

Egyébként sok fiúnak nem teszik a szilikon mell! Inkább legyen kicsi de természetes!

De menyire kicsi az a kicsike?

2012. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Te nagyon h.lye vagy! Én imádom a kis ciciket! És ha egy lányt szeretek, akkor nem érdekel hogy milyen "hiányosságai" vannak. Ráadásul ez nem is az.

"sőt. egyik srác már az elején dobott, utánam összejött egy rendkívül ronda lánnyal " Számodra ronda volt, számára nem. Egy férfinak más a szép egy nőben, mint amit ti lányok gondoltok. Sok olyan csajt ismertem, akit a lányok csúnyának neveztek, mi asrácok meg csorgattuk utánuk a nyálunkat.

Ja és az a férfi nem szeret igazán, aki a melled mérete miatt dob. Az olyannak nem való barátnő.

2012. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!