Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Rendőr vagy katona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Rendőr vagy katona csajok jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
es ezt mibol veszed?
2012. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ismertem egy párat

egyik lábszagú

másik nemibeteg

harmadikról meséltek a volt társai..

stb stb

2012. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

grat... 3 ember es altalanositasz

biztos a rendoraknek nem izzad a laba

2012. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ha izzad ha nem, a lábszag kezelhető

a rendőrök amikor kijönnek(balhés helyen élek) extra szinte élvasalt cuccokban vannak, olyan tiszta, hajuk mindig frissen nyírva, totál jó kiállás( gyúrnak) magabiztosság (erőt sugallnak) és elképzelhetelen róluk, hogy ne fürdenének.

de a katonaságnál mindig tömegről beszélünk. (mert együtt élnek, főznek, alszanak) tehát amikor hírek reppennek fel, abból igencsak a tömegre lehet vonatkoztatni belőle. kezdve azzal az általánossággal, hogy nem tudom hányan a katona időszakukban szoktak rá a cigire...tehát maga a katonásdi nem arról híres, hogy hogy tanuljanak vonzó hímek lenni, hanem arról, hogy sárban mocsokban, kimerülve is elbírja az 50 kilós gépfegyvert. akinek ez a feladata/ebben a szellemiségben "nevelkedik" annak nem az a legnagyobb gondja, hogy a lábujjáról levágja a körmét...

2012. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

bocs kerdezo, ennek mar nem sok koze lesz a kerdesedhez

bocs, #14 de kicsitt el vagy tevedve

eloszor is a rendorok... otthonrol jon be meloba, es van tobb rend egyenruhaja, barmikor elmehet fodraszhoz, kondizni, stb, konnyu fenntartani az apoltsagot

ugyanez ervenyes evek ota a fizeteses katonasagra is,

amit te allitasz negativ peldakent az a kotelezo katonasag nem? (mert együtt élnek, főznek, alszanak)

akkor igaz, korlatozottak voltak a lehetosegeid, de a tisztalkodas kotelezo volt, akarcsak a nyiretkezes es a koromvagas

voltam kotelezon is, es most is katonakent dolgozom, csak baromsagokat altalanositasz, igen volt par igenytelen gyerek, de a par nem azt jelenti hogy az egesz

nem tudom hányan a katona időszakukban szoktak rá a cigire... hat nem is sejted hogy milyen kevesen vannak, max 50-bol 1 szokott ra

te is csak a kerten kivuli okoskodok taborat erossited

2012. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én kérek elnézést, ha magadra vetted
2012. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Theodorik84 ***** válasza:
Kedves kérdező: Nekem mindketten bejönnek de ha nagyon választani kell akkor inkább a rendőrnő mert kicsi az esélye hogy külföldi kiküldetésre megy. Nekem meg alapból régi vágyam hogy egy rendőrrel vagy katonával összejöjjek bár munkám során csak rendőrnőket láttam de azok nagyon jól néztek ki, de szolgálat közben nem nagyon tudom őket leszólítani, civilben meg ugyanúgy néznek ki.....28/F
2012. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rendőr, mert annak van bilincse :))
2012. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!