Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mar sok, vagy csak ennekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar sok, vagy csak ennekem egy`augusztusi korszak`?

Figyelt kérdés
Mit kene tegyek?17 vagyok[F],kozel 10 honapja egyutt vagyunk,es jelenleg a baratnom el van utazva a szuleivel.A baj az csak,hogy allandoan telefon es sms,h mennyire haza akar jonni hozzam,es h hianyzok,stb.Mondtam is neki h haggya abba,mert van mas dolog is ami fontosabb,mint minden nap2-3sms es telefonalgatas.Ezelott voltunk egy kirandulason egyutt,ott is feszt rajtam csungott es aligha tutam a barataimmal lenni,ha mondtam megharagudott es veszekedtunk.Azaz hogy eddig minden jo volt es nem gondoltam volna h ehez folyamodok de mintha elegem lenne es mar nem vagynak rea annyira.Ez csak egy darabig fog tartani meddig el van menve vagy kicsit visszafogok ebbol az orokos`betegesnek` tuno kapcsolatbol,vagy tenyleg abba kene haggyam?Volt mar valakinek ilyen?Mi a megoldas?
2009. aug. 11. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
ha érdekelne téged annyira az a csaj, akkor írnál nem zavarna a dolog, de ennek az ellentetje történik!!!
2009. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
szerintem a lírai nyelvérzéked miatt van rád kattanva, abból kellene visszavegyél.
2009. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szereted eléggé --> szakíts vele, neki is jobb, mintha már évek telnek el együtt. Ne haragudj, de én biztosra veszem, hogy belőletek nem lesz semmi. Azt mondod idegesít.......idegesít a saját barátnőd?? Ő meg nem fogja fel, hogy heti 1 órára szeretnél szabad lenni? Miről beszélünk?! Teljesen másra vágytok, így ez senkinek sem jó. Azért ugye meg nem tartunk barátot, barátnőt, hogy legyen valaki.....

17/l

2009. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!