Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztó ez a tanácstalanság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó ez a tanácstalanság. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben folyamatosan azon gondolkodom, hogy mit tegyek. Idáig sosem volt még barátom, pedig lett volna rá lehetőségem nem is egy, de senkit nem tartottam elég jónak az elvárásaimhoz képest.


Aztán most meg már 4 hónapja van barátom. Ő szerelmes én meg őszintén szólva, azt se tudom mit érzek. Amikor megismertem, teljesen tökéletesnek tűnt a szememben aztán az idő múlásával eluralkodott rajtam az, hogy a hibáin nem tudom magam túl tenni. Legfőbb probléma az, hogy amit ő elfogadhatónak gondol, én nem. Kicsit gyerekes a gondolkodása.

Sokszor van olyan, hogy eluralkodik 1 2 órára az az érzés, hogy mennyire szeretem, de ilyen ritkán van.


Próbálok időt adni magamnak, de mivel nem tudom, hogy most mit érzek ezért úgy vagyok vele, hogy akkor nem fájdítom a szívét és ő jobbra én balra.

Rosszul érzem magam, mert én elég nehéz természetű lány vagyok, az ő helyében én már rég szakítottam volna de ő meg még mindig kitart mellettem. Nem érzem azt, hogy értékelni tudom őt pedig mindig hozzá hasonló társat képzeltem magamnak..


Nem szeretnék sok barátot, azzal is megelégednék ha ki tudnék tartani egész életemben egy ember mellett és ő is ugyanígy van ezzel. Viszont félek hogy ha szakítok akkor egy boldog és jó jövőt dobnék el magamtól és tulajdonképpen ezért nem szakítottam még. Eltudom magam képzelni vele magam egy egész életen át, csak ennek a gyakorlati megvalósítása, hogy oda eljussunk, nem megy és miattam.


Sajnos ha felteszem magamnak azt a kérdést, hogy ha ő nem lenne akkor mit éreznék akkor azt válaszolom, hogy nem tudom, talán semmit, lehet nem is hiányozna. Most 1 hét szünetet tartunk, azért hogy döntsem el, akarom e folytatni vagy sem. Attól félek, hogy ha letelik az 1 hét akkor se leszek előrébb..


Komolyan veszem a kapcsolatot, és tudom lehet így komolytalannak tűnik a dolog hogy néhány hónapról beszélünk és nem évekről..


Tudom, Ti nem fogjátok megmondani, mit érzek, de én szeretnék megoldást erre, és reménykedem, hogy hátha tudtok valami okosat mondani, még ha nem is ismertek és nem tudtok minden egyes dolgot erről a kapcsolatról. Kérlek Titeket, ne ítéljetek el, így is rossz embernek érzem magam, amiért ilyen vagyok.

Ha kapcsolatban vagyok valakivel akkor azért legyen mert szeretem a másikat és ne úgy, hogy azt sem tudom mi van. Megőrjít ez a tanácstalanság.



2012. nov. 3. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha valakiben felmerül a kérdés, hogy tartsunk szünetet, akkor ott szakítani kell. Aki nem érez a másik iránt igazi vágyat, és még is vele marad, az csak egy langyos iszapra gondoljon. Ilyen lenne az élete. Se neked, se neki nem jó az együttlétetek.
2012. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szerintem túl sokat gondolkozol. ha jól érzed vele magad akkor maradj vele ha nem akkor ne!
2012. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az érzéseidre hallgass! Ha egy kicsike kételyed is van, h nem vagy szerelmes, akkor érdemes szerintem befejezni, mert csak rosszabb lesz! Jó felfogásod van szerintem,főleg azzal kapcsolatban, h nem akarsz sok barátot magadnak, neked elég lenne 1 egy egész életen át! Szeretem az ilyen gondolkodású csajokat! :) És ne azért maradj a barátoddal, mert sajnálod és nem akarod megbántani, hanem mert szereted!
2012. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem súg semmit a szívem az a baj.

Amúgy lehet, hogy túl sokat gondolkodom, de szerintem az nem elég, hogy jól érzem magam vele..


Amúgy nekem is ez jutott eszembe, hogy ha felmerül a szakítás akkor jobb befejezni.


Nem sajnálatból nem szakítok, hanem magam miatt. Mert nem tudom hogy mit hozna a jövő ha az egyik döntést hozom meg, ha a másikat. :( Nem merek semmit se tenni

2012. nov. 3. 13:06
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretnéd, akkor nem merülne fel a kérdés számodra. Nem lehet, hogy félsz az érzéseidtől és amiatt tanácstalanodtál el?

Hány éves vagy? Azért 4 hónap után kéne a legjobban szerelmesnek lenni. :)

2012. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én 17 a barátom 18
2012. nov. 3. 13:28
 7/21 TOMAtm ***** válasza:

a barátodat vagy fogadd el a hibáival együtt vagy sehogy,ha nem vagy belé szerelmes akkor inkább engedd útjára.

Jobb ha tudod olyan mint akit te elképzelsz magadnak NEM LÉTEZIK.a párkapcsolat lényege h te is engedsz az elvárásaidból és ő is,nincs olyan h álompasi-álomnő,valami hiba mindig van a képletben csak egy idő után megtanulja tolerálni az ember és persze a párok változnak vagy előnyükre az elvárás szempontjából vagy hátrányukra.

2012. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem te szereted ezt a fiút, és szerelmes is vagy belé, csak félsz egy kapcsolattól. A leírásod alapján a barátod odáig van érted és ha ő eltűri a hibáidat neked is el kellene tűrni az övéit! Miért alakult ki ez az egy hét szünet? Szerintem amúgy te is gyerekes vagy és biztos vannak neked is hibáid. El tudod képzelni magad vele? Akkor maradj vele, ritka kincs az ilyen fiú aki nem csajozásra megy, és le ragadna egy nőnél. Leírok pár kérdést, ha ezekre igen a válasz akkor nincs miről beszélnünk, ha nem akkor nem tudom felfogni hogy bírtál 4 hónapig vele lenni! Szóval: Jól érzed magad vele? Szereted ha megcsókol? Ha átölel? Szereted ha rád néz? Ha veled van? Gondolsz néha rá? Ha ezekre igen a válaszod akkor ne várd meg az egy hetet hanem gyorsan szaladj és kérj tőle bocsánatot, mondjuk nem tudom min vitáztatok, miért van egy hét szünet, írd le, hogy jobban tudjak segíteni! Én a párommal ugyanígy voltam 5 hónap után volt egy hét szünet, 2 napig bírtam, és rájöttem h szeretem, utána minden jó lett 3 éve vagyunk együtt!

2012. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szerintem ha félnék egy kapcsolattól akkor is kéne legyen bennem néhány érzés vagy legalább annyi hogy fontos szerepet tölt be az életemben vagy nem..


Attól félek inkább hogy a szünet alatt se változik bennem semmi, nem jövök rá arra, hogy szeretem, mint te utolsó válaszoló.


Azon vitáztunk össze, hogy ő gyerekesen nyilvánult meg mások előtt velem kapcsolatban vagyis csak kifejezte hogy szeret, de nem a korának megfelelően, és saját magát járatta le ezzel szerintem.Én másképp értékelem a dolgokat, és szerintem aminek kettőnk között van helye annak már nincs helye kívülállók között. Ő nem érzi így mert jót akart de én igen. És innen odáig jutottunk hogy még sok más téren is így viselkedik ő meg megbántódott, nyilván én is megbántódnék ha másképp látnám a dolgokat.


A kérdéseidre igennel tudok válaszolni. Viszont az a baj hogy tudok indokot mondani arra, hogy miért szeretem vagy miért nem szeretem..Az még nagyobb baj, hogy 2hónapja is ugyan itt tartottunk. Úgy érzem hogy semmi értelme ha már az elején ilyen gondok vannak

2012. nov. 3. 15:50
 10/21 anonim ***** válasza:
Látod, látod... Te már eldöntötted magadban, hogy nem akarod folytatni. Amivel nincs is gond. A baj az, hogy szerencsétlen gyereket szédíted a hülye "szünet" dumáddal. Jobb lenne nem táplálni fals reményekkel. Velem is megcsinálták ezt pár hónapja és azóta is nehezen dolgoztam fel.
2012. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!