Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSÉG MIT CSINÁLJAK? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG MIT CSINÁLJAK? ( bocsi kicsit hosszú a szöveg)

Figyelt kérdés
Valahogy sehogy nem akar összejönni nekem ez a fiúzás. Mindig zsákutcába futok. 9.-ben volt egy fiú aki tetszett de nem lépett semmit és egy idő után kiszerettem belőle. Utána tudom nem túl okos módon beleszerettem az ikertesójába aki teljesen máshogy néz ki meg viselkedik és úgy éreztem hogy bejövök neki de nem lépett semmit. 10.utáni nyáron rámírt az egyik barátnőm testvére hogy nagyon szép vagyok stb.stb....Nagyon megkedveltem és belé is szerettem. Egész nyáron át beszélgettünk és ő egy kicsit hogy is mondjam rosszfiúsabb volt mint az eddigi fiúk de nagyon megtetszett. Aztán szeptemberben közölt hogy ő már nem akar tőlem semmit és hagyjuk abba. Nagyon fájt és nagyon mérges voltam rá. Gondoltam kezdődik az új év majd akkor hátha lép az előző fiú. Eleinte úgy éreztem hogy még mindig tetszem neki aztán úgy döntöttem hogy nem várok tovább és megböktem facebookon hogy lássam hogy mit lép. Másnap alig mert a szemembe nézni és azóta is úgy érzem mintha kerülne a tesója miatt akinek elképzelhető hogy még mindig tetszem. Aztán október elején újra rámírt a nyári fiú és azt írta hogy nagyon sajnálja ami történt és megbánta hogy nem lett az egészből semmi. Meglepődtem magamon mert teljesen lenyűgözött ez az egy mondat és azonnal görcsbe rándult a gyomrom. Ezalatt kiderült hogy a suliból a fiúnak aki tetszett tetszik valaki. Tudom is hogy ki és nagyon összeillenek. Bosszant hogy így alakult vele. Viszont a nyári fiúval újra beszélek és azt mondta hogy szépnek tart de járni nem szeretne velem csak velem lenni. Nem tudom mit csináljak. Bocsánat a hosszú szövegért de fogalmam sincs hogy mit csináljak. Előre is nagyon nagyon köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 28. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát semmit ne csinálj. Nem csak ezek a pasik vannak.
2012. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De 16 éves vagyok jövőre érettségizek és olyan rossz érzés hogy nem jártam még senkivel sőt sulin belűl senki nem is nagyon próbálkozott, az utolsó meg írta hogy szép vagyok...
2012. okt. 28. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ohhhhh fiatal vagy még. Szerinted mennyi huszonéves van ugyanebben a cipőben??? ök mit szoljanak??
2012. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg szép vagy! Nagyon szép vagy...

...na, most, hogy ilyen sxépet írtam neked, leszel a feleségem???


Ugyan máááár! Ne butáskodj!!! Legyél fifikásabb, kêresd magad, s legfõképpen ne bánkódj ha az, aki egyszer szépet ír neked utána már nem foglalkozik veled.


Ne tégy semmit! A szetelem egyszer úgyis megtalál, azzal együtt a csalódás is...

2012. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szetelem = szerintem
2012. okt. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a baj szerintem, hogy neked sosem egy konkrét fiú kell, csak úgy valaki melléd, és ezt a vágyat vetíted rá minden szerencsétlenre, akiről írtál:)

Meg akarsz felelni egy társadalmi elvárásnak, de nagyjából ennyi. Ezt azért gondolom, mert nem egy konkrét fiúval van problémád, hanem _általában_ a pasizással.

Ha elfogadod a véleményem, a világon semmi értelme erőlködni meg ezzel elrontani a hangulatod.

16 évesen egyáltalán nem ciki amúgy, hogy nem volt még barátod, de csak azért, mert ciki, még 30 évesen sem érdemes összejönni senkivel.

Ha valakit majd tényleg akarsz, és ő is téged, akkor összejössz vele, ennyi.

Ha meg valakit akarsz, és ő téged mégsem, egészséges egoizmussal vond meg a vállad: ő vesztett többet kettőtök közül:D


22/F

2012. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!