Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghüly*lt a barátnőm, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghüly*lt a barátnőm, most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több minden is van a dologban. Pl a szex-amikor szeretkezünk és ő elmegy, akkor utána már nem akarja folytatni, mert hogy kellemetlen neki. Mondtam, hogy semmi baj, erre ő elkezdett sírni, hogy majd biztos találok valakit, aki bírni fogja velem. Ezt eljátszotta legalább 5x. Másik, hogy állandóan féltékenykedik, már hazudoznom kell neki, hogy elszabaduljak otthonról, mert különben sírni kezd. Hívogatja a haverjaimat, hogy biztos velük vagyok-e?! Ez őrület. Mi a fenét csináljak?

2012. szept. 24. 19:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
töröld ki a haverjaid számát a telefonjából. de vigyázz meg ne lássa, hogy ide írtál :D
2012. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

nekem ilyen csaj kéne...

legalább tudo, hogy szeret

2012. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jaaj, kedves első, ne röhögj, kívánom, hogy legyen egyszer ilyen csajod :D
2012. szept. 24. 19:08
 4/21 A kérdező kommentje:
Második-Te most viccelsz velem?
2012. szept. 24. 19:09
 5/21 Gyakori Ferenc ***** válasza:
utolsót pártolom :) odaadod? xD
2012. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. hát őőő majdnem hasonló van, csak nem hívogatja a haverjaimat :D
2012. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Itt mindenkinek elment az esze, vagy mi van veletek emberek?:D ez szerintetek kifejezetten jó?
2012. szept. 24. 19:11
 8/21 anonim ***** válasza:
Elélvez és elég neki, nem várja meg még neked is sikerül? Hol itt a baj, kérd meg hogy fejezze be a szájával!
2012. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha hasonló van Neked is, akkor jó tanácsként veszem:D Csak nem veszi észre a kérdést, már csak az kéne:D Egy hétig nem kapnék kaját... Na nem mintha egy konyhatündér lenne, de a mirelitet is valakinek be kell dobnia a mikroba:D
2012. szept. 24. 19:15
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem végkép nem baj, hogy nem akarja tovább a szexet, mondtam is neki, hogy semmi baj nyuszi, befejezzük máshogy. De erre elkezdett sírni, h majd biztos találok valakit, aki sokáig bírja velem.
2012. szept. 24. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!