Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit és eddig még nem volt kapcsolatom. Eddig ezt én nem tartottam kínos, vagy feszélyező ténynek, de most hogy bekerültem az osztályomba, ez olyan átlagosnak tűnik, hogy mindenkinek volt már valakije, nem teljesen tapasztalatlanok ilyen dolgok terén stb. Sok barátom van, nem cikiztek miatta, meg semmi csak kicsit úgy érzem ez olyan válaszfal, vagy nem találom a jó szót. Mikor táborban voltunk, és ilyen téma jött fel az éjszaka közepén, azt tetettem hogy bealudtam. Nem vagyok kifejezettem csúnya szerintem(ha nem is modell alkat), volt már srác 1-2 akivel majdnem volt valami, de velük nemigazán éreztem helyesnek. Ti mit gondoltok?

15/L



2012. nov. 3. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miközben olvastalak arra gondoltam, hogy de szépen lefestettük a szobámat faterral. 16/f
2012. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, 18 évesen jöttem össze az első barátommal. és nem egy korombeli barátnőm van, akinek még sosem volt senkije. Nekem is furcsa volt a gimit kezdve, én is tapasztalatlannak éreztem magam, és pontosan ezt: kilógok a sorból. De hidd el, ez nem egyedi eset, és egyáltalán nem gond. És az hogy ilyen téren az oszt.társaid tapasztaltabbak mint te, egyáltalán nem jelenti azt hogy ők többet érnek nálad. Eygszerűen ha ilyen téma kerül szóba velük, akkor épp nem tudsz hozzászólni a dolgokhoz. Nagy kunszt
2012. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom hogy ráérsz.Nem azt akarom mondani,hogy ne ismerkedj,de ne érezd magad kellemetlenül emiatt.Ha találsz majd egy olyan srácot,akivel úgy gondolod,hogy összejönne,akkor oké,de ne azért ismerkedj,mert a barátaidnak már van tapasztalata,és úgy érzed le vagy maradva.Ez nem igaz.

Ezzel azt akarom mondani hogy ez nem verseny.A barátaidnak már volt kapcsolata,rendben,de ez nem azt jelenti,hogy neked azonnal fel kell zárkóznod.Csak szerelemből legyen kapcsolatod,ne azért hogy elmúljon a "válaszfal".Nem maradtál le még semmiről.

15/F

2012. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért ne akarj kapcsolatot, hogy elmondhasd, hogy neked is van valakid. Ne mások szabják meg neked, hogy te mit is akarj. Sokan hajlamosak lenézni a másikat a "tapasztalatlanság" miatt, főleg a ti korosztályotokban, de ez egyáltalán nem szégyen. Inkább ez, mint az, hogy 13-14 évesen már a fél osztálynak megvan valaki. Ha nem érzel semmit egy-egy illető iránt, akkor vele inkább ne kezdj bele semmibe. (Annak pedig komoly következményei is lehetnek, ha meggondolatlanul és felkészületlenül adod oda magad valakinek testileg.) Elhiszem, hogy feszélyezve érzed magad, de még csak 15 vagy, nem maradtál le semmiről. Nem érsz kevesebbet azért, mert neked még nem volt senkid. Ez nem verseny, hogy ki ér be hamarabb a célba, és aki egy meghatározott időn túl teljesít, az már kiesett. Nem biztos, hogy azoknak az osztálytársaid, akiknek már volt/van valakijük, azok boldogabbak. Ne görcsölj, ismerkedj bátran, barátkozz, aztán majd kialakul valami.
2012. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak köszönöm, hogy megosztotta velem a dolgot. Nem leszek, természetesen én sem ilyen életunt 'emós', aki divatból felnyiszálja az ereit. Nem olyan dolog ez ami 0-24 órán lefoglalja a gondolataim, csak ahogy említetted, valóban zavar hogy 'kilógok a sorból'.

A első válaszolónak szintén köszönöm az őszinteséget.;) Csak tudnám akkor minek vesztegeted az időd még egy kommentre is, ha ennyire leszarod.

2012. nov. 3. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Teljesen átérzem a helyzeted! Ugyanez volt a helyzet nálam is. Őszinte leszek. Kicsit rút kiskacsa voltam általánosban is, rövid, fiús haj, szemüveg... A testem jó volt mindig is, mert versenyszerűen úszok, viszont nem igazán voltam lányos. Rám se néztek a fiúk. Nagyon kívántam már akkor is a szexet, sőt, de maradt a maszti. Volt egy osztálytársnőm a gimiben, egy kihívó lány, aki szinte kinevette azt, akinek nem volt pasija. Rosszul esett akkor, de utólag úgy érzem, hogy én jártam jól. Minden egyes barátnőmnek, akinek már akkor volt pasija, ma már kicsit "elöregedett" úgymond. Nekem 18 évesen lett az első komoly kapcsolatom, addig szexeltem ugyan 2 fiúval (külföldiek), mert nem bírtam ki, de szerintem döntő szerepe volt annak, hogy 18 éves koromig egyedül voltam. Én azt mondom, hogy ez így sokkal jobb. Ezek az osztálytársnőim, akik már akkoriban hú de nagy pasizósak voltak, mára már szürkék lettek, én pedig napról napra érdekesebb vagyok a férfiaknak. A saját korosztályomnak is, meg az idősebbeknek is. Meglepődöm én is. Mondjuk ez a kapcsolatom, ami volt 18 évesen, egy rossz tapasztalat. A szakítás után szinte kivirágoztam. Előtte is nőiesedtem, de a szakítás után kezdtem csak felfedezni és kihangsúlyozni az előnyös tulajdonságaimat, ezek pedig elsősorban az eszem, a kedvességem, az őszinteségem, illetve a testem is. Az előbbiek tinikorban nem fontosak a fiúknak, de 18 felett már nagy prioritásuk van. Van ugyan barátom most, de állandóan próbálkoznak más fiúk és érdekes, hogy épp azok, akik azelőtt rám sem néztek. :) Ne csüggedj, nem kell sietni sehova. Mondom, én nagyon örülök, hogy így alakult az életem. 21/N.

2012. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!