Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket a párotok szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket a párotok szokott sértegetni?

Figyelt kérdés
Engem van mikor sokszor........és ez nagyon fáj!!!Régota 1ütt vagyunk és az utóbbi időben már olyan mindha nem hallaná saját magát hogy miket mond.........!!!!Esténként nagyon sokat szoktam sirni,mert nagyon megvisel lelkileg!!!!!!
2009. aug. 11. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha meg lehet kérdezni mit szokott mondani? pl? mert lehet h csak te tartod olyan nagy dolognak és kissebb dolgok miatt is sírsz mint én :) de lehet h komoly dolog ha igen javíts ki :s
2009. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Mi is sokszor sértegetjük egymást. Igaz, mindketten heves vérmérsékletűek vagyunk :) Viszont sírni emiatt felesleges, hiszen ha szeret, akkor nem gondolja komolyan. A lényeg úgyis az, hogy mit csinál, és nem az, hogy mit mond.


Ha már tényleg nagyon rosszul esik, akkor rögtön a sértegetéskor higgadtan kérdezd meg tőle, hogy miért mondta, tényleg így érez-e.


Egyébként mi miatt szokott sértegetni, milyen esetekben?

2009. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én isd igy vagyok sérteget de ő nem veszi annak! azt mondja csak be képzelem magamanak meg én produkálom ki magamnak ahogy beszél .én is sokszor áréb vonoluk és sirok akkor utánam jön néha jobban össze veszünk mert mondja hogy ne pukadjá na akkor még idegesebb leszek.és elmegy a haverjaihoz. de van ugy hogy m,eg csokol és bocsánatotkér de má fel huztam a gatyámat és rászolok vissza szolok nem vagyok a kutyájah hogy igy beszéljen velem.szoval te is mond meg a véleményed
2009. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem!!! sosem tett egy bunkó megjegyzést rám, nemhogy sértegessen (4éve járunk). azért van velem, mert szeret. akkor mi oka lenne sértegetni? miket mond a barátod? mert ha ennyire rosszul esik neked az már régen rossz. szerintem az a fiú nem szeret téged :S


20/L

2009. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
van mikor azt mondja hogy nem vagyok normális,meg hogy pic.a vagyok.Meg hogy velem nem lehet beszélgetni...!Pedig van hogy beszélgetünk és akkor neki áll sértegetni én megmondom neki a magamét és utánna szó szót követ!Ha telefonon beszélünk leteszi a telt,ha msn-en akkor kilép,meg van hogy kikapcsolja a telt!Bármi áron csak ne tuggyam elérni!Én annyira szeretem,de ugy fáj hogy én azt nem kapom olyan mértékben vissza........!!!
2009. aug. 11. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem ha nagyon ideges, van hogy le is ribancoz.

Rettentő sokat sérteget, de én meg általában megbántom. Pedig ha rendesen menne minden, egy csomó energiát megspórolnánk, mert nem kéne egymást kiengesztelni.


Amúgy mindenképp beszéld meg vele ezt a problémádat.

2009. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szoktam neki mondani,olyankor van mikor belássa és bocsánatot kér,kiengesztel!De van mikor azt mondja beképzelem........!
2009. aug. 12. 00:13
 8/11 anonim válasza:
Engem is szokott. De csak vicből. Nem lehet h ő is vicből csinálja, és te nagyon a szívedre veszed?
2009. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem viccből mondta mert veszekedtünk 1 picit....
2009. aug. 12. 12:20
 10/11 anonim válasza:
Jah, értem. És megpróbáltátok már jó laposan átbeszélni sértő szavak nélkül?
2009. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!