Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó ha a párom le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ha a párom le akar velem feküdni, de én nem, de mégis megteszem vele? Sajna van vmi fehérfolyásom és írtó büdi. Mondhatnám azt is hogy tőle kaptam.

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor feküdj le vele ha te is akarod! Beszéld meg vele, hogy te még nem szeretnéd. Megfogja érteni!


Fehérfolyás: Valószínű gombásfertőzés...

2008. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mond el neki, mit szeretnél, ha nem ért meg, akkor pedig inkább hagyd...

Fehér folyás: nőgyógyász, AZONNAL! És eszedbe se jusson soha nemi kapcsolatot létesíteni úgy BÁRKIVEL, hogy tudod, hogy valamid nincs rendben. Nem csak a HIV-től kell félni, egy bakteriális/viriális fertőzésnek is komoly következménye lehet (pl. megnövelt méhnyakrákkockázat).

Ilyen egészségügyi gonddal SE félj orvoshoz menni, látnak azok sokkal durvábbat is és ha nem lenne természetes, hoy néha valami gáz van, nem kéne orvosokat nevelni (és én se a genetikával szívnék most...)

2008. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző tökéletesen írta: ROHANVA menj orvoshoz, és a közeledbe ne engedd, amíg gond van!

Nyugodtan mondd meg neki, hogy beteg vagy.

Ha pedig fennáll az esélye, hogy tőle kaptad el, akkor neki is hoz gyógyszert - akkor is, ha ő tünetmentes. Különben 5 perc alatt visszakapod tőle.

Ha szólsz az orvosnak, felírja azt is.

2008. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!